Ar realiai įmanoma būti ištikimam visą gyvenimą? Kalbu apie tuos nuėjimus kairėn, nors šeimos nesiruošiama palikt. Juk dabartiniams vyrams tai norma kaip nosį iššnypšt. Ką turi pastebėt moteris, kaip elgtis, kad to išvengt? Ar įmanoma to išvengt?

  • Pirmiausia pasigilinkite į vyrų ir moterų psichologiją giliai. Sužinosite, kad vyrai ir moterys į neištikimybės klausimą žiūri labai labai skirtingai.
  • Toks požiūrio skirtingumas, toks vyrų elgesys ir toks moteriškas klausimo kėlimas nėra tik šiuolaikinio gyvenimo aktualija. Tai amžina tema, klausimas, problema.
  • Klasikiniai šaltiniai teigia, kad vyras yra poligaminė būtybė, o moteris yra monogaminė būtybė. Vyras retai per gyvenimą turi vieną moterį. O moteris dažniausiai turi vieną vyrą ir ji nori rištis prie vieno vyro. Taip gamta yra sukūrusi.
  • Todėl nereikia moteriškų biologinių standartų taikyti vyrų biologijai, nes tai nerealistiška ir naivu. Vyro lytinė įranga neturi kraniuko, kurį užsukus jis laikinai taptų vienuoliu platoniškai besimeldžiančiu savo žmonai. Šeimos lytinis biologinis gyvenimas reikalauja, kad žmonės kurtų šeimas jauni, anksti (t.y. kad suaktyvėjus ir subrendus lytiškai savo lytinę (prokreacinę) galią iškart naudotų pagal paskirtį, o ne ekperimentams ar žaidimams), kad vieną po kito gimdytų eilę vaikų ir turėtų aktyvų bei pilnavertį lytinį gyvenimą kiek tik galės ilgai.
  • Jei šeimos gyvenimas suorganizuotas kaip nors kitaip (ne pagal gamtą), jei šeimoje trūksta šilumos, artumo, jei žmona per mažai dėmesio skiria vyrui – vyras negali bendrauti su žmona tik platoniškai. Jam būtina moteris nuolat. Ir moteris kuri nabado jo net mažiausiais priekaištais. Prie tokios moters jis bus neatsitraukdamas, dievins ją ir nešios ant rankų ir jam idėjos apie kitas moteris nekils. Jis bus sotus savo moterimi.
  • Kitaip sakant, vyras yra aktyvusis, nenustygstantis pradas, todėl užtenka labai nedaug, kad jis išsprūstų iš moters globos. Tai nėra pateisinimas vyrų elgesiui – tai paaiškinimas visų vyrų prigimties. Štai kodėl klasikiniai mokymai skiria tokį didelį dėmesį moteriškai šeimos santykių išminčiai.
  • Jei jūs, moteris norite, kad vyras būdų su jumis – žiūrėkite į jį labai pagarbiai. Net mintyse nelyginkite jo lytinės galios su nosies išsišnypštimu, nes toks mąstymas, požiūris išlenda kaip yla iš maišo jau ir taip jautriame vyro ir moters bendravime.
  • Vyras pas moterį, jos namuose jaučiasi kaip svečias. Jei moteris moka šį svečią prisijaukinti – jis bus prie jos kojų visą gyvenimą ir tarnaus jai vykdydamas kiekvieną jos norą.
  • Parašyta: Išmintinga moteris stato namus, o kvaila griauna juos savo rankomisMoters galia vyrui, moters galia namuose yra labai didelė, ir jei moteris šią galią naudoja neatsargiai – ji pati žudo savo vyrą, pati varo jį pas kitas moteris.
  • Taip, didžiąja dalimi įmanoma išlaikyti ištikimybę, jei tik teisingai elgiamasi.

**********************************************************************************

Geriausi mano tekstai, kuriuos labiausiai rekomenduoju

Atsiliepimai apie Tomą

Naujausios kainos ir produktai čia

Man labiausiai patikusios išmintingų viso pasaulio žmonių citatos

Pranešimų prenumerata metams tik 121,69 lt.

Kritikavimo taisyklės

Ar vaikų gimdymas ,,kiek dievas davė” ne proto stygiaus požymis?

Esu vaikinas, turiu dvi problemas, nežinau nuo ko pradėti spręsti V2.0

Man 25 ir aš vis dar viena. Esu fotomodelis ir madų dizainerė ir niekada neturėjau rimtų santykių, nors turėjau šimtus pasimatymų

 

zuvys

%d bloggers like this: