O jei vyrai susitikimams pasirenka blogas pramogas?

QuestionCategory: Lietuviški klausimaiO jei vyrai susitikimams pasirenka blogas pramogas?
T.Girdzijauskas Staff asked 2 years ago

Ignė Banelienė O kaip reikėtų elgtis, jei vyrai tiems susitikimams (su vyrišku socialiniu tinklu) pasirenka ne kokias pramogas? 🙂 turiu omenyje alkoholį ir panašiai 🙂 nes tikriausiai iš čia kyla moterų pasipiktinimas vyriškų draugijų bendravimo klausimu 🙂 bandymas kažkaip riboti tokią bendravimo formą kaip ir gaunasi vyro atskirimą nuo minėtos naudos 

1 Answers
T.Girdzijauskas Staff answered 2 years ago
  1. Prisiminkite santuokinės priesaikos tekstą. Tai būtinasis žinotinas minimumas suprantamas visiems. Nors skirtingose tautose santuokinės priesaikos tekstai skirtingi, tačiau esmė susiveda į besąlygišką rūpinimąsi sutuoktiniu. Besąlygišką. Jeigu kuri šeimą – dovanoji, aukoji save kitam be jokių sąlygų ir išlygų.
  2. Šeimos ekspertai detaliau nei priesaikoje aprašo kaip moteriai elgtis su vyru. Visų pirma – švelnumu, švelnumu, švelnumu ir tik švelnumu, Grubumas, jėga ir agresija – blogiausia ką moteris gali sugalvoti. Tai vyriškos savybės. Net marketingistai tą žino iš vyrų ir moterų marketingo psichologijos tyrimų. Moterys turi daugybę išmintingų moteriškų švelnumo metodų kaip paveikti vyrą.
  3. Vyras geria? Gal jam namuose trūksta meilės? Dažniausiai žmonės (vyrai – ypač) griebiasi grubių cheminių malonumų todėl, kad negauna jų tiesiogine žmogiška daug kartų stipresne ir subtilesne forma.
  4. Norite paveikti vyro nuomonę? Tik neveikite jos stačiokiškai, tiesiu taikymu į kaktą (anglai kompiuteristai tai vadina brute force attack), nes tai neefektyvu, beprasmiška, laiko ir energijos švaistymas, tai neišspręs problemos, o sukels daugiau ir didesnių problemų. Gaudami žmonos spaudimą vyrai tiesiog sabotuoja, atsiriboja, streikuoja, mažiau uždirba arba tyliai pradeda galvoti apie kitas moteris. Tik legaliu atvirai švelniu ir mandagiu būdu paveiksite vyrą optimaliausiu būdu.
%d bloggers like this: