Vyrų ir moterų santykių ABC. Programa

Seminaro programa:

9.00 – 9.30            Dalyvių registracija

9.30 – 11.30         I DALIS         

  • Moterų ir vyrų bendravimo ABC ir taika namuose: apibendrintos įvairių pasaulio tautų nuomonės. Įžanginiai praktiniai patarimai moterims ir vyrams. Kas yra laimė ir kodėl ji įmanoma tik su kitų žmonių pagalba? Vyras ir moteris yra didžiausia gamtos paslaptis – kodėl? Giluminiai lyčių skirtumai. Laimė ir šeima. Senovės Amerikos indėnų atradimas. Kas yra objektyvus šeimos tikslas? Subordinacija. „Ministerijos“ šeimoje. Kokiais atvejais galima skirtis? Kokie ginčai ir konfliktai yra leistini ir legalūs, o kokie –  nerekomenduojami? Emocinis ryšys. 20 „savaime aiškių“ punktų kuriuos būtina išsiaiškinti dviese. Kodėl vyrai gesina gaisrus, medžioja, žvejoja, kariauja, vagia, pilotuoja lėktuvus, jūreiviauja, kasa anglį, remontuoja mašinas, kunigauja, o moterys – ne? Kodėl vyrai geriau orientuojasi erdvėje ir dažniau meluoja? Tipinis konfliktas šeimoje ir kaip jį spręsti? Nuostabios šeimos gyvenimo fazės. 100 būdų kaip parodyti meilę sutuoktiniui ir teikti tik malonumą.
  • Moterims apie vyrus ir jas pačias. Moteriškumo ir motinystės esmė. Patrauklumas ir imlumas. Kodėl moteris yra tobulesnė? Tobulumas ir atsakomybė. Kaip auklėti vyrą. Tikrosios žmonos pareigos. Amžinos moterų klaidos. 22 tobulos žmonos savybės pagal karalių Saliamoną. Kodėl ypatingai svarbi pagarba vyro nuomonei? Pagalba vyrui. Karjera ar šeimos laimė?
  1. Vyrams apie moteris ir juos pačius. Vyriškumo ir tėvystės esmė. Tobulo vyro idealas, tikro vyro savybės. Amžinos vyro rolės šeimoje ir pasaulyje, vyrų pareigos žmonų atžvilgiu ir chorinės vyrų klaidos. Ko reikia visoms moterims? Gyvenimo prasmės klausimo ypatingumas. Autoritetas. Vyriškumo ekspertams – Dešinės Linijos ir aktyvumo principai. Galia: biologinė, dvasinė, finansinė, socialinė. Žvilgsniai į svetimas moteris. Riba tarp darbo ir namų.

11:30 – 11.45Atpalaiduojanti muzikinė pertrauka

 11:45 – 13.00     II DALIS

  • Vaikų auklėjimas, ugdymas, auginimas. Kaip vaikų auklėjimą paversti vienu didžiausių gyvenimo malonumų? Kiek vaikų turėti? Kada gimdyti vaikus? Kas yra pats sunkiausias vaikų auklėjimo aspektas? Du esminiai etapai ugdant vaiką. Kuo skiriasi mergaičių ir berniukų auklėjimas? Vaikų paklusnumas. Pagarbos tėvams ugdymas. Aiškių ribų nustatymas.

 13.00 – 14.00     Pietūs

 14.00 – 15.30   III DALIS

  • Santuokos siela: teisingo, švaraus sekso ir intymumo dėsniai. Aistros ir intymumo receptas. Svarbiausios intymių santykių paslaptys. Tikra šeima – 3 tipų susijungimas. Intymumo tikslas. Fizinio malonumo svarba ir asketizmas. Ar intymumas – gyvenime svarbiausia? Lytis ir lytėjimas. Seksas vyrą ir žmoną paverčia vieninga visuma. Kuklumo rolė. Ar vyras ir moteris gali pasiekti bendrą, abipusį, simetrišką malonumą? Kantrybė ir dar kartą kantrybė. Sutuoktiniai kaip draugai ir meilužiai – ar tai suderinama? Ar seksas naudotinas kaip nesantaikos gydytojas? Kada verta atsisakyti sekso, susilaikyti? Ar egzistuoja idealus laikas intymumui? Rutina žlugdo šeimą. Kaip nuo to išsigelbėti? Kontracepcija. Kodėl seksas ne santuokoje yra seksualinis ir emocinis praradimas. Seksas yra svarbiausias poreikis.
  • Pažinčių dėsniai. Kaip ieškoti ir atpažinti savo antrąją pusę: amžina formulė vyrui ir moteriai. Paieškos keliai ir atrankos kriterijai. Kaip elgtis pažinties metu, kokių tipinių klaidų vengti, kokius klausimus užduoti? Vyriškos ir moteriškos pažinčių ypatybės. Siela dvynė. Kodėl vyro laimę lemia jo pasirinkimas? Kaip panaudoti internetą santuokai sukurti?

Pasidalinimas grupėmis

15:30 – 15.45 Pertrauka. Grupių narių tarpusavio susipažinimas.  

15:45 – 18:00  IV DALIS

Praktiniai seminaro dalyvių gyvenimo, asmens, šeimos klausimų nagrinėjimai, sprendimų paieška, individualių atvejų analizė, situacinės užduotys

Reklama