Ne gėlės svarbiausia

Klausimas Nr.1 : Vyras sako, kad kovo 8-oji jį žemina, todėl jis šią šventę ir ignoruoja. Mane tai liūdina. Jūs patartumėte skausmą slėpti ir nekelti triukšmo dėl nieko, nes galiu likti viena?

Tomas Girdzijauskas:

  • Žmogaus skausmą sukelia ne išorinės priežastys (jūsų atveju – ne vyras), o mintys (jūsų mintys). Tiksliau sakant – neatitikimas tarp noro (noras yra mintis, programa, konkrečiai noras gauti gėlių kovo 8d) ir realybės (negavote gėlių, tiksliau – dėmesio, kurio tikėjotės). Kur problema? Tik jūsų mintyse ir jausmuose. Kas ją sukėlė? Jūsų mintys ir niekas daugiau. Bendrai visa ši tema vadinama vidiniu dialogu (jo valdymu). Kol žmogus nepriauga prie vidinio dialogo valdymo – jis našta pats sau ir našta kitiems.

Jei konkrečiai kalbant apie jūsų šeimos situaciją:

  • Skausmą ne slėpti reikia, o mąstymą keisti reikia.
  • Jei jūs kurdama šeimą nepaklausėte vyro ar jis jums neš gėles kovo 8 d ir jis nepažadėjo nešti – tai reiškia jūs neturite niekam reikšti pretenzijų išskyrus pačią save. Jei sukūrėte santykius su tokiu vyru – tai per vėlu kelti tokį klausimą. Prieš kuriant šeimą būtina išsiaiškinti kandidato gyvenimo būdą ir pažiūras.
  • O jei kalbant iš šalies – šeimoje yra pirmaeiliai dalykai, antraeiliai ir trečiaeiliai. Gėlės tikrai nėra pirmaeilis dalykas lemiantis šeimos išlikimą. Lietuviai sutuoktiniai dažnai supainioja svarbas: antraeilius dalykus pastato į pirmą vietą ir praranda šeimą.
  • Jei jums norisi gėlių (tiksliau – dėmesio), o jūsų vyras nesupranta, kad reikia dovanoti gėles (t.y. dėmesio jums), kad apskritai gerai būtų dovanoti gėles dažnai, gal net kas savaitę ar kelias dienas – tai yra būdai kaip iki vyro sąmonės atnešti tokią žinutę, kad jis laipsniškai susivoktų.
  • Tačiau visų svarbiausias dalykas – jūs pati pradėkite nuo savęs. Pagalvokite – o ko gi jūsų vyras labai nori iš jūsų ir negauna? Pasidarykite tokį jo galimų svajonių sąrašą, aiškinkitės ko jis išties nori ir dar neturi ir stenkitės, padėkite jam tai gauti. Jis jus ant rankų nešios, ne tas žodis kad gėles dovanos!!!

Klausimas Nr. 2:  Liūdina artėjanti kovo 8d. Mano vaikinas nepripažįsta jos. Pernai tą dieną buvo ašarų, nes pirmąkart mūsų draugystės metu buvo ta šventė, o jis niekaip nesureagavo – net nepasveikino, ką jau gėlės…Aiškino, kad nei jo mama, nei jis nepritaria tai šventei. Šiemet bus tas pats – žinau. Kaip elgtis?

Tomas Girdzijauskas:

Kas jums svarbiau – turėti vyrą ar gėles?

Turėkite omeny, kad vyrai yra deficitas, o gėlės nėra deficitas.
Jei Jūs negalite gyventi be Kovo 8 gėlių – tai ieškokite kito vyro, kuriam gėlės Kovo 8 yra svarbu.

Vyro ir moters santykiuose yra svarbūs, esminiai, prioritetiniai dalykai ir antraeiliai bei trečiaeiliai. Svarbūs yra lyg oras be kurio neįmanoma išgyventi nė minutės. Kalbant iš gyvenimo patirties jie yra objektyvūs, tačiau konkrečiam žmogui jo gyvenimo etape gali atrodyti kitaip, kol jis neįgyja gyvenimo patirties.

Pasidarykite savo trūkumų sąžiningą sąrašą ir vyro/vaikino trūkumų sąrašą.
Pasidarykite savo pliusų sąrašą ir vyro/vaikino pliusų sąžiningą sąrašą.

Palyginkite.

Jei tam sąraše gėlės Kovo 8 yra tikrai taip svarbu – ieškokite kito vyro.
Jei nėra taip svarbu – pirmiausia ištekėkite, o tada keiskite, švelniai (netiesmukai) auklėkite savo vyrą, kad jis turi jums nešti gėles kiekvieną savaitę, o ne kartą per metus.

Rekomenduojame:

seminaro-moterimsapie-vyrus-ir-seima

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s