Kam man ieškoti kokio nors nevykėlio

Klausimas: Nežinau, ar Jūsų atsakymuose, ar panašiose temose/komentaruose yra nuskambėjusi mintis, kad norint susirasti antrąją pusę reiktų sumažinti keliamus reikalavimus galimiems pretendentams. Bet jei moteris žino, ko nori, kodėl ji turėtų keisti savo norą ir ieškoti kokio nors nevykėlio? Gal jei ji verta…

T.Girdzijauskas:

Jei jums pavyksta sulaukti piršimųsi iš teisingų (trokštamų) kandidatų – puiku. Tai rinkitės ir tekėkite. Reiškia esate viena iš nedaugelio laimingųjų. 

Tačiau, kaip rodo patirtis ir statistika – daugeliui sunkiai sekasi surasti poras. Apskritai, dauguma jaunų žmonių šiuo metu labai labai ilgai ieško sau partnerių ir dar po to ilgai eksperimentuoja kol apsisprendžia. Realiai reiktų sukurti šeimą per 2-3 metus nuo pilnametystės pradžios. Vienam kandidatui išsiaiškinti reiktų skirti nuo 7 dienų iki kelių savaičių.

Pažinčių specialistai stebėdami iš viršaus dideles duomenų bazes susipažįstančių ir ilgai nerandančių vienas kito žmonių konstatuoja – keliami per aukšti reikalavimai, kai tuo tarpu greta yra realiai gerų potencialių partnerių ir į juos pagaliau atsigręžiama tik padarius daug kankinančių nesėkmingų paieškos ratų.

Pagrindinė priežastis tokio reikalavimų kartelės užkėlimo yra ta, kad žmogus nemato pats savęs, nežino savo tikrosios objektyviosios vertės, t.y. per aukštai vertina, idealizuoja pats save.

Jei norite nustatyti teisingus reikalavimus, o ne iliuzijose gaišti laiką – padarykite auditą: susitikite su eile patikimų priešingos lyties žmonių ir paklauskite nuoširdaus įvertinimo – ko jūs kaip moteris verta (vyro, potencialaus sutuoktinio požiūriu).

Kai žmogus atsistoja į savo vietą – jis greitai sukuria laimingą šeimą.

Puldinėjimas į kraštutinumus (kokius jūs minite) yra žmogaus vidinio dialogo problema. Tai atskirai sprendžiamas dalykas.

Rekomenduojame

15439763_1270175419692261_8058062853682616589_n

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s