Ar iki pasipiršimo mergina “laisva“?

Klausimas: Jūs vienąkart sakote, kad kol vaikinas nepasipiršo, reikia/galima ieškoti potencialaus partnerio, kitąsyk – ne. Kaip suprast? Tai kada vaikinas turi pasipiršti – po mėnesio, dviejų? Ar iki to mergina turi būti tik su juo ar ne tik?

Tomas Girdzijauskas:

Viskas priklauso nuo jūsų tikslų:

  1. Ar jūs norite ilgus metus draugauti su vienu vaikinu ir galbūt kažkada turėti šeimą?
  2. Ar norite rinktis iš keleto kandidatų, tuoktis ir turėti šeimą ilgai nedelsdama?

Pirmas variantas tapęs įpročiu Lietuvoje ir Vakaruose per paskutinius kelis dešimtmečius ir jis baigaisi dideliais skyrybų procentais. Tai žaidimas be taisyklių, pagal džiunglių įstatymus.

Antras variantas – amžinas šeimos kūrimo metodas. Jis turi gerai išbandytas taisykles. Kiek tų taisyklių ir kaip griežtai laikysitės – tai jau jūsų asmeninis reikalas, bet šansų sukurti gerą šeimą ir laimingai gyventi visą gyvenimą yra daug kartų daugiau nei pirmu atveju. Jei eisite antruoju keliu – iškart praneškite vaikinui, ką ketinate daryti ir kokios tos amžinos taisyklės. Pagal šias taisykles merginos bendrauja, flirtuoja su keliais vaikinais lygiagrečiai, nė vienam neteikdama vilčių, nė vieno neprisileisdama per arti, kad jis pradėtų ją savintis ir trukdyti bendrauti su kitais ir ramiai rinktis.

Jei visgi vienas iš kelių vaikinų merginai atrodo vertas didesnio dėmesio ir jis nedaro pakankamai ryžtingų veiksmų – reikia jam švelniai, bet aiškiai užsiminti, kad jei jis nesipirš, jei jis snaudžia – ji laiko save laisva ir aktyviai renkasi toliau. Tai paskatins jį greitai apsispręsti į vieną ar kitą pusę.

Tačiau bendra taisyklė tokia – žiedas būtent tam ir skirtas, kad tik nuo to momento vyras ir moteris iš tikrųjų sau ir visiems pareiškia, kad pradėjo rimtai draugauti ir rimtai galvoja apie santuoką. Visos kitos draugavimo formos iki susižadėjimo yra tik vaikiškas susitarimas, kurį bet kuri pusė lengvai laužo, jei tik atsiranda kitas rimtas kandidatas.

Rekomenduojame seminarą “Pažinčių taisyklės norintiems sukurti šeimą“>>

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s