Kai moteris nebeturi jėgų stengtis dėl vyro

Klausimas: Ką daryti, kai moteris nebeturi jėgų stengtis dėl vyro, nes nesulaukia grįžtamojo ryšio?

Tomas Girdzijauskas:

Vyras yra lyg piktas galingas pavojingas lokys, kurį reikia mokėti prisijaukinti.

 1. Greičiausiai tai reiškia, kad dovanojate tas dovanas, kurių vyrui nereikia, kurių jis nelaukia. O tose srityse, kur jam tikrai reikia iš jūsų pagalbos – jis nieko negauna. Tai gerai žinomas dovanų dovanojimo efektas šeimos santykiuose. Dažniausiai mes perkame ne tą dovaną, kurios realiai labai reikia žmogui, o tai kas patinka mums patiems. T.y. darome žmogui visiškai ne tai, ko jam reikia, darome tai įdėdami laiko, pinigų ir jėgų, berods lygtai nuoširdžiai, tačiau įsigilinus į esmę – mes galvojame tik apie save, o to žmogaus sielos visiškai nepažįstame ir net nebandome pažinti. Blogiausia, kad mes tai darydami sau užsiskaitome nuopelnus ir taip suteikaime sau moralinę teisę kelti pretenzijas tam žmogui, kad jis neatsilygina. Deja, tai saviapgaulė.
 2. Galbūt jūsų atvejis yra kitoks. Galbūt jūsų vyre išties yra problema, bet deja dauguma atvejų, kuriuos man teko matyti (ne tik iš moterų pusės, bet ir iš vyrų) yra būtent tokie ką aprašiau aukščiau.
 3. Jei jūs pataikytumėte tiksliai į vyro poreikį, prieš tai nuoširdžiai įsigilinusi į jo dūšią – kiekvienas normalus žmogus į tai reaguotų. Visiškas nereagavimas, grįžtamojo ryšio nebuvimas rodo, kad žmogui nėra į ką reaguoti, reiškia jo neužkabina, nedomina, nejaudina, jam tai neaktualu.
 4. Galbūt jis gauna kažką tokio, kas reikalinga ir reikalauja jūsų pastangų, bet visų žmonių poreikiai nuolat auga gyvenimo eigoje ir reiškia, kad tikrasis svarbiausių jo poreikių frontas jau nuėjęs kažkur į tolį, kur jūs nebesusekate, nebepavejate.
 5. Kitaip sakant, jūs nejaučiate pulso, kuo iš tikro gyvena vyras.
 6. Dar tai gali reikšti, kad tarp jūsų silpnas (emocinis) ryšys ir jūsų vidinės savybės (vibracijos, dažniai) atitrūkę vienas nuo kito. Jis gyvena savo pasaulyje, jūs gyvenate savo pasaulyje. 

  Dažnai gyvenime taip atsitinka po to, kai moteris susifokusuoja tik į vaikus ir užmiršta vyrą.

 7. Ką daryti?
  1. Jei tai tikrai jūsų vyras-sutuoktinis, tai reikia pradėti su juo kalbėtis. Ir kalbėtis jam suprantama kalba, o ne kaip su dar viena moterimi, t.y. kaip moterys dažnai kalbasi šeimoje – lyg su savimi. Vyrams nesuprantama tokia moteriška kalba ir jie užsidaro savyje.  Reikia išmokti klausyti ir palaikyti vyrą – tas kalbas, kurios jam įdomios.
  2. Daug kartų minėjau – skaitykite japonišką Mėnulio Lokio pasaką moterims apie bendravimą su vyru (past. Knyga “Bėgančios su vilkais“). Vyras yra lyg piktas, galingas, pavojingas lokys, kurį reikia mokėti prisijaukinti.
  3. Tarp vyro ir moters yra tam tikras aptartinų klausimų sąrašas, kurį šeimos laiko savaime aiškiu, o iš tikro taip nėra – būtent ten slypi problemos ir konfliktai. T.y. jei šis sąrašas neišiaiškintas, neaptartas.
  4. Išsiaiškinkite ir pilnavertiškai vykdykite amžinas bendrąsias-pagrindines žmonos pareigas vyrui. Tai esminiai dalykai, kurių reikia visiems vyrams visame pasaulyje visais laikais.
  5. Darykite vyro norų, poreikių, svajonių sąrašą ir po truputį padėkite įgyvendinti jam tuos poreikius. Kiekvienas žmogus turi savo vidinių sąmonės užkaborių ir kambarių, kurių mes iš išorės net neįtariame. Pažinkite savo vyrą geriau, giliau.
  6. Tarkitės su daug išmintingų žmonių apie jūsų situaciją.
  7. Melskitės už savo vyrą ir jo sėkmę.

Daugybė šeimų skiriasi visiškai net nepabandę daryti viską, kas nuo jų priklauso, neįvykdę sutuoktinio pareigų, visiškai nepasigilinę į santykių esmę, nepažinę savo sutuoktinio tikrųjų poreikių. Iš tikrųjų, ištaisius klaidas, užpildžius žinių spragas – daugumoje atvejų santykiai kardinaliai keičiasi į gerą pusę ir partnerių kaitaliojimas (skyrybos ir nauja paieška) praranda būtinybę.

Rekomenduojame:

seminaro-moterimsapie-vyrus-ir-seima

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s