Jis prisiregistravo pažinčių portale

Klausimas: Su vaikinu kartu 2-eji metai. Jis prisiregistravo pažinčių portale (neva norėdamas patikrinti, ar aš ten esu, manęs nėra). Įsikėlė savo nuotrauką, pažymėjo, kad yra nevedęs. Įsižeidžiau! Kalbėjome apie tai. Jis neigia, kad jam reikia kitos. Kiek laukti kol išsitrins (jau savaitė).Kaip elgtis iki to?

Tomas Girdzijauskas:

  1. Kol vaikinas jums nepasipiršo ir kol jis nėra jūsų sutuoktinis – jūsų pretenzijos jam prilygsta bandymui pykti žiūrint filmą, kad filmo herojus daro ne tai ko nori žiūrovas. Taigi, jūs keliate pretenzijas žmogui, kuris nėra nei jūsų sutuoktinis, nei pavaldinys, nei nuosavybė.
  2. Ir net jei jis būtų jūsų sutuoktinis – jums reiktų ne įsižeisti, kad jis naršo interneto pažintyse, o rimtai susirūpinti KODĖL jis tai daro, t.y. kokių savo moteriškų pareigų vyro atžvilgiu jūs nevykdote, kad vyras pradėjo domėtis kitomis moterimis.
  3. Tai, kad jūs kartu du metai dar nieko gero nereiškia. Atvirkščiai – kyla klausimas kodėl jūs taip ilgai dar nesukūrėte šeimos?
  4. Tai, ką svetimas vaikinas (o jis realiai santuokos prasme jums yra svetimas) sako, mergina turi vertinti dvigubai atsargiai.
  5. Tai, kad jūs kalbėjotės apie tai, dar nereiškia, kad vienas kitą iki galo aiškiai supratote ir kas nors nuo to realiai keisis. Kaip rodo statistika – vyrai ir moterys labai ilgai mokosi bendrauti, kol iš tikro pradeda suprasti vienas kitą.
  6. Tai, kad jūs įsižeidėte – tipinė moteriška reakcija. Vien tai yra didelė problema. Deja, tokia reakcija ne tik nieko nesprendžia, bet dvigubai komplikuoja situaciją.
  7. Ką jums daryti? Kol vaikinas nepasipiršo ir nesusituokėte – duokite jam aiškiai suprasti, kad norite šeimos. Jei jis irgi nori – reikia nedelsiant tuoktis. Jei jis nenori šeimos – reikia jums gražiai mandagiai švelniai atsisveikinti ir nedelsiant ieškoti naujų pretendentų.
  8. Jus vaikino elgesyje turi dominti ne jo internetiniai reikalai, bet 4 esminiai testai pasakantys ar jūs tinkami vienas kitam. Jei jūs jau praėjote testus –  tada tik klausimas – kada konkrečiai jis ruošiasi jums pasipiršti ir kada bus jūsų vestuvės.
  9. Jei testų nepraėjote – tai darykite tuoj pat.

Rekomenduojame seminarą apie Pažintis>> https://goo.gl/forms/efDDmbUyrZQC9rPH3

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s