Vaikinas lygina su buvusiomis

Klausimas: Bendraujant su vaikinu kartais pasijuntu, jog jis mane lygina su buvusiomis. Nežinau, gal normalu, nes mes bendraujame tik kelis mėnesius, tačiau man nemalonu. Minėjote, jog bendrauti reikia apie tuos dalykus, kurie kelia geras emocijas, tad ką man daryti, ar pasišnekėti su juo šia tema, ar ignoruoti?

Tomas Girdzijauskas:

  1. Deja, dauguma lietuvių apskritai nežino kaip teisingai bendrauti ir tam tarpe nežino kaip bendrauti vyrams ir moterims, todėl priimkite taip kaip duotybę ir pasikaustykite kantrybe. Jei tai teisingas vyras – verta į jį investuoti daug jėgų.
  2. Net jei ir mokėtų bendrauti – žmonės vis vien turi pliusų ir minusų.
  3. Žiūrėkite įdėmiai visas kitas žmogaus savybes ir pajauskite ar daugiau yra jums svarbių ir tinkamų savybių ar visgi daugiau jums blogų-netinkamų.
  4. Bendroji taisyklė yra ta, kad kuriant naujus santykius griežtai draudžiama minėti bet kokias ankstesnių santykių istorijas, nes tai tiesiogiai ir stipriai griauna naujus santykius. Turi būti svarbus tik dabartinis žmogus, visas dėmesys tik į jį.
  5. Žmonės tam ir turi kalbos galią, kad galėtų siųsti žinutes apie savo pageidavimus. Pradėkite švelniai ir kryptingai prašyti jį, kad jis nedarytų konkretaus jus skaudinančios veiksmo. Pvz galima tai išreikšti tokiais žodžiais: “mielas (žmogau vardas) man labai malonu bendrauti su tavimi ir norėčiau tęsti ir stiprinti bendravimą, tačiau yra viena nedidelė smulkmenėlė, kuri nuolat man neduoda ramybės”. Kai vaikinas atkreips visą dėmesį – tada dar švelniau praneškite kas tai yra konkrečiai.
  6. Priklausomai nuo to kaip jis reaguos kai sužinos apie jūsų norą – atitinkamai elkitės ir jūs. Jei į jūsų norą pažiūrės nerimtai – reiškia tai tikrai nėra jūsų potencialus vyras. Jei pažiūrės rimtai – verta bendrauti toliau.

Rekomenduojame:

video-irasas

 

T.Girdzijausko seminaro “Žodžių galia“ įrašą galima įsigyti>>

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s