Moterys šiais laikais išprususios, intelektualios. Ką JOMS daryti?

Klausimas: Moterys šiais laikais išprususios, intelektualios (sutinku, dažniausiai ne ten, kur reikia), gaunasi jos tarsi visa galva aukščiau už vyrus. Ką JAI daryti? Kaip tokiai moteriai pažinties pradžioje greičiau suprasti, ar vyras yra stipresnis už ją? O gal tai įmanoma “koreguoti“ santykių eigoje?

Tomas Girdzijauskas:

 1. Šiuolaikinių moterų išprusimą galima prilyginti (čia be ironijos, su vyrais – irgi analogiškai rimtos problemos, bet kitose srityse):
  1. namui, kuris turi dalį sienų (sienos  kokybiškos), bet labai silpną griūvantį pamatą ir jokio stogo.
  2. arba gražiam indui, kurio vidus nevalomas arba indas išvis nenaudojamas.
 2. Kodėl taip? Todėl, kad jos įsisavina žinių/informacijos tipą skirtą vyrams ir nuo to tik vyriškėja/grubėja, praranda moteriškumą (trūkstama sienos dalis alegorijoje), negauna stiprių fundamentinių žinių jokioje srityje (fundamentiniai mokslai apskritai nyksta ir mokomi silpnai), o asmenybės ugdymo žinių negauna išvis. To pasekoje: moterys aukoja save visuomenei viešuose darbuose (turiu omeny darbą už namų ribų įmonėse, įstaigose, organizacijose, versle) ir lieka apleisti vyras, vaikai, namai (tragedijos ir skyrybos šeimose).
 3. Moterys yra visa galva aukščiau už vyrus arba tobulesnės žemiška prasme, žemiško gyvenimo sferoje, (t.y. kalbant paprastu gyvenimišku atžvilgiu, o kartu jos yra nuostabiausios žemiškos būtybės), bet tai dar ne visa realybė. Kita realybės dalis yra vyrų dominija ir ten jie pranašesni. Yra atskiros gyvenimo sferos – vienoje sferoje vyrai yra galingesni, kitoje – moterys. Tačiau žiūrint iš savo taško susidaro subjektyvus įspūdis, kad mano lytis yra pranašesnė. Tai klaidingas, arogantiškas ir pavojingas požiūris. Teisingas požiūris ir elgesys yra tik tarnystė (paremta pagarba ir meile)- konkrečiai sutuoktinio tarnystė savo sutuoktiniui.
 4. Tik savo kasta/socialiniu lygiu konkreti moteris gali būti aukštesnė už konkretų žemesnės kastos vyrą. Jūsų minima problema gali kilti kai pasirenkamas netinkamos (apskritai stipriai skirtingos) kastos partneris arba kai atskiroje tautoje daugiau (tam tikrų) problemų vienos lyties pusėje.
 5. Konkrečiai Lietuvoje vyrai yra stipriai “nudusinti“ (arba “nudusę“) ištisus dešimtmečius, tačiau juose glūdi didelis vyriškas potencialas ir galia, jei tik žinoti kaip tai sužadinti.
 6. Taip, galima koreguoti eigoje, bet reikia žinoti kaip konkrečiai, o dar prieš tai reikia (kiek įmanoma) atsirinkti teisingą vyrą. Pagrindinis bendrasis moters uždavinys yra palaikyti vyrą jo gyvenime ir veikloje. Jei moteris tai daro – vyro potencialas laipsniškai išsiskleidžia. Be moterų pagalbos dauguma vyrų negali to padaryti (kaip konkrečiai koreguoti vyrą – rašykite man privačiai)
 7. Kaip suprasti, kad vyras stipresnis? Pirmiausia moteris jį pamato, vizualiai arba išgirsta jo žodžius/tekstus. Vizualiai galima pajausti jo fizinę, sveikatos ir finansinę būklę ir čia turbūt man nereikia plėstis. Tačiau tik kalbantis galima suvokti jo gilųjį potencialą. Konkretus vyras turi būti autoritetu konkrečiai moteriai – tai yra svarbiausia. Jei jis nėra autoritetas – moteris negerbia jo ir nenori su juo būti. Įdėmiai klausykite ką ir kaip jis kalba. Ar nemeluoja, nesikeikia, ar vykdo tai ką pažada. Pagrindinis galios įrodymas yra būtybės integralumas, t.y. vienybė tarp žodžių ir veiksmų (kas lengvai matosi iš išorės), arba tiksliau minčių, žodžių ir darbų, kas matosi pažengusiam stebėtojui.

Rekomenduojame:

seminaro-moterimsapie-vyrus-ir-seima

 

 

copy-of-zodziu-galia_teisingo-kalbejimo-paslaptys

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s