Ar yra šansų porai, kai tobulėja tik moteris

Klausimas: Ar yra šansų porai (kartu 26 m.), kurioje moteris tobulėja, domisi įvairiais dalykais, lanko seminarus, užima vadovės pareigas. Vyras užsiciklinęs savo “neįgalume“ – aš to nedarysiu, nes aš ne verslininkas, aš nesivilksiu baltų marškinių, nes aš vairuotojas, aš neturiu pinigų ir t.t.

Tomas Girdzijauskas:

Viskas arba labai daug įmanoma daugumoje šeimų, jei naudojamos adekvačios priemonės. Jei situacija sudėtinga – reiškia atitinkamai reikia naudoti daug išmintingesnes žinias ir daryti atkaklesnes pastangas.

Ir net pačiu blogiausiu atveju, jei Jūs nepakeisite kito žmogaus – tai tikrai stipriai pakeisite savo požiūrį, būseną ir elgesį. O būtent tai pirmų pirmiausiai ir reikėjo pasiekti.

Daug kartų minėjau, kad Lietuvos vyrai yra palūžę dėl pralaimėtų pokario kovų ir dar ankstesnių istorinių klaidų. Juos atstatyti nelengva, bet įmanoma.

Taip pat svarbu žinoti, kad asmeninis tobulėjimas, domėjimasis įvairiais dalykais, lankymas seminarų – užkulisiuose turi slaptą esminį motyvą.

Jei savęs tobulinimo galutinis tikslas yra nukreiptas tik į save ir užsibaigia savimi, t.y. tik egoistinis – tai toks požiūris ir elgesys šeimos nestiprina, o greičiau griauna. Tačiau, jei savęs tobulinimas neužstringa pusiaukelėje ties savimi ir galų gale nukreipiamas į džiaugsmo kitiems teikimą – tai kodėl gi neturėtų to tiesiogiai ir tuoj pat pajausti ir apčiuopti vyras? Toks tikslas – teisingas.

Kodėl Jums tobulėjant vyras negauna didesnio Jūsų rūpestingumo?

Kitaip sakant, arba tai dar nėra tikrasis tobulėjimas arba jis analogiškai užsiciklina tik ties savimi.

Šeimos nario tobulėjimu arba bent kokia nauja energija reikia dalintis su artimaisiais kaip maisto kasniais, kitaip tarp sutuoktinių gali prasidėti savybių atotrūkis vedantis į skyrybas.

Reikia daryti atvirkščiai – artėti savybėmis link sutuoktinio iškart dalinantis viskuo ką tik pasiekiate.

Dauguma šiuolaikinių žmonių yra labai dideli egoistai, o to net neįtaria. Dvasiniai ar asmeninio augimo mokymai turi vykdyti vieną esminį uždavinį – mažinti (arba atsverti) egoizmą, didinti tarnystę. Antraip, tai nėra išmintingi gyvenimo mokymai.

Rodykite vyrui besąlygišką pripažinimą.

Rekomenduojame:

vyraimoterys

copy-of-zodziu-galia_teisingo-kalbejimo-paslaptys

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s