Ar turime tik vienintelę savo antrąją pusę?

Klausimas: Ar mes visi pasaulyje turime tik vieną “antrąją puselę“, “sielos draugą“?

Tomas Girdzijauskas:

Besigilindamas į šią temą, susidariau nuomonę, kad potencialiai tinkamų į porą kiekvienam iš mūsų visame pasaulyje yra didelis skaičius. Girdėjau skaičių apie 10.000. Teoriškai ar su vienu ar su kitu žmogum gyventumėm iš tų potencialių, panašiausių į save/mus – laimė labai nuo to iš esmės nesikeičia.

Niekas nesako, kad nereikia rinktis arba, kad nereikia ieškoti suderinamo žmogaus, tačiau tokių mums tinkamų žmonių yra gana daug. Jei nerandame arba mes nesame patenkinti, nesame laimingi – problema tik mumyse.

Tačiau mūsų laimę šeimoje labiausiai lemia vienas faktorius – realus mūsų rūpestingumas. T.y. į savo antrąją pusę reikia gana daug investuoti gryno savo laiko ir jėgų, kol sukūriamas stiprus ryšys.

Laimės jausmą duoda stipri vyriškos ir moteriškos energijos apykaita arba pusiausvyra poroje, kitaip sakant vyras iš moters gauna pakankamai Yin (moteriškų) savybių, Moteris gauna iš vyro pakankamai Yang (vyriškų) savybių. Gyvenant pavieniui (vienišiems) žmonėms sunku sukurti tokią intensyvią apykaitą ir pusiausvyrą, nebent jie labai stipriai įsitraukia (pasišvenčia) į visuomeninį gyvenimą, kuriame yra jiems trūkstamos energijos ir patys moka tą pusiausvyrą palaikyti.

Rekomenduojame ieškantiems antrosios pusės:

pazinciu-taisykles-ieskantiems-antrosios-puses

paz

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s