Kaip sugyventi su garbėtroška?

Klausimas: Kaip sugyventi su garbėtroška? Mano vyras gan žinomas žmogus, tačiau dabar daro viską, kad būtų pasaulinio lygio žvaigžde, kad prie jo eitų žmonės, spaustų ranką. Jei nusiperka kokį daiktą – tai tik patį geriausią, brangiausią ir firminį. O buto ar namo gyventi net neturime – tenka nuomotis.

Tomas Girdzijauskas:

  1. Žinokite, kad lietuviai vyrai (dauguma) turi labai didelių problemų ir, jei jūsų vyras neturi ryškiausių iš tų tipinių didžiųjų problemų – tai jums labai pasisekė, kad jūsiškio – tik tokios.
  2. Antra – gyvenimai, likimai žmones suveda neatsitiktinai. Jei jau jūs apskritai pradėjote bendrauti, jei kažkas pritraukė prie šio žmogaus artyn – reiškia jūs irgi turite kažkokias panašias savybes (nebūtinai tos pačios kategorijos, klasės ar tipo savybes kaip garbės troškimas, bet bendrą savybių rinkinį plačiąja prasme).
  3. Kiekvienas žmogus turi pliusų ir minusų. Nesureikšminkite jo minusų, o darykitės sąrašus jo pliusų ir į pliusus kreipkite dėmesį bei juos akcentuokite ir girkite.
  4. Apskritai stenkitės suprasti savo vyrą.
  5. Jei jūs žinotumėte, kaip nelengva pakreipti, perauklėti kitą žmogų – apskritai nustotumėte reikšti jam pretenzijas net mintyse. O vyrą moteris turi priimti tokį koks jis yra. Jie ji norės – gyvenimo eigoje ji galės jam padaryti labai didelę įtaką, tačiau tik didžiulės meilės, bei išminties ir žinių pagalba.
  6. Jie jūs žinotumėte, kaip nelengva pakreipti, perauklėti kitą žmogų – pradėtumėt tik nuo savęs.
  7. Tai, kad vyras turi tokius aukštus tikslus – gerai ir labai gerai. Vyrui, skirtingai nei moteriai labai svarbu turėti aukštus tikslus. O koks vyras – tokie ir jo siekiai.
  8. Tai, kad yra disproporcija tarp jo siekių ir realaus gyvenimo buitinių problemų – būtent ties šiuo klausimu ir reikia nuosekliai kryptingai dirbti jums kartu kaip porai. Kaip konkrečiai dirbti – čia jau atskiras rimtas pasitarimas, kūrybiškumas ir konsultavimasis. Iš vienos pusės, jei jo tikslų įgyvendinimas privestų prie šeimos finansinių poreikių užpildymo – būtų labai gerai ir beveik idealu. Iš kitos pusės, dabartiniai poreikiai (ir ypač moters tiesioginiai poreikiai, o būstas yra labai svarbus moteriai) gerai būtų, kad būtų užpildomi dabar. Todėl čia reikia išmokti siekti kompromiso, ir išmokti komunikuoti, planuoti veiklą, ir svarbiausia – siekti moteriškos išminties.
  9. Bendroji moters rolė šeimoje yra pagalba, t.y. padėti vyrui siekti jo tikslų, dirbti ir t.t Būtent tai ir darykite. Palaikykite jį jo siekiuose besąlygiškai – tai dažniausiai padaro stebuklingą lūžį santykiuose.
  10. Jei vyras imtųsi rimtų aktyvių vyriškos išminties studijų, asmenybės lavinimo – tokia situacija spręstųsi iškart keliais frontais. Tačiau, kaip vyrą paskatinti tai daryti – reikia konkrečios konsultacijos.

Rekomenduojame (iki lapkričio 5 d. specialus pasiūlymas!):

vyraimoterys

copy-of-zodziu-galia_teisingo-kalbejimo-paslaptys

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s