Nuoširdumas santykiuose: kada ir kaip

Klausimas: Ar vaikino ir merginos santykiuose yra svarbiausias visiškas nuoširdumas (pasakymas kada, kas nepatinka, savo jausmų išsakymas)? Ar geriau yra daryti tik tokius veiksmus, kurie atneštų laimę ir malonumą vienas kitam?

T.Girdzijauskas:

 • Griežta taisyklė visam gyvenimui – pradžioje stipriai laikykite liežuvį už dantų. Tada įdėmiai stebėkite, kokius žodžius, kokiose situacijose reikia sakyti POVEIKIO ATŽVILGIU.
  • Nepasakokite to, kas nepatinka – klausančiojo požiūriu tai bevertis mykimas ir tai veda į konfliktus bei aklavietę. Pirmiausiai pažiūrėkite ar tai ne jums reikia pakeisti savo požiurio arba elgesio. O jei jau padarėte viską ir to nepakanka, tai geriau formuluokite prašymą. Ir maža to, kai turėsite prašymo formuluotę – dar sugalvokite kaip šį prašymą pasakyti kuo švelnesniu, mandagesniu, atsargesniu būdu.
  • Jei jums nepatinka merginos elgesys – pirmiausiai duokite jai savo energijos (pvz. dovanokite savo laiką, dėmesį, dovaną ar kažką, ko jai reikia), o tik po to švelniai prašykite ją (galima ir laiškais) padaryti arba nedaryti kažką konkretaus.
  • Neatsargūs, ne laiku ir ne vietoje pasakyti žodžiai sukelia nelaimes. Žodžiai – tai beveik pati didžiausia galia žmonių gyvenime. Todėl su žodžiais reikia elgtis ypač atsargiai. Nuoširdumas yra būtinas ir svarbus, tačiau būtina filtruoti tuos žodžius ir temas, kurios gali įskaudinti klausytoją. Pvz.:
   • Šeimoje griežtai negalima kalbėti apie buvusius santykius su buvusiais romantiniais ar seksualiniais partneriais, nes tai labai greitai griauna šeimą.
   • Žodžiai/žinios – tai didžiausia mūsų galia ir kalbėdami mes ATIDUODAME GALIĄ kitiems. Todėl kalbant, reikia labai labai galvoti ką ir kaip sakyti.
   • Nuoširdūs žodžiai pasakyti ne laiku, ne vietoje, ne tam žmogui, ne tuo tikslu gali iškart nužudyti santykius, sukelti nelaimes ir dideles bėdas.
   • Kalbant reikia klausyti, stebėti save iš klausytojo požiūrio.
  • Tik po to, kai imsite kontroliuoti žodžius ir jausite ribas – tada bus galima nuoširžiai kalbėti, nes bus aišku, kur negalima nukrypti, kas yra klaidos.

Apie norus vyrų ir moterų santykiuose:

Rekomenduojame:

copy-of-zodziu-galia_teisingo-kalbejimo-paslaptys

susistemintos-tautu-kulturu-civilizaciju-zinios

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s