Draugė deda nuotraukas į Facebook’ą

Klausimas: Man atrodo, kad draugė, viešindama mūsų bendras nuotraukas FB, bando mane pastatyti į tokią padėtį, kad mes “pora amžinai”. Gražiai pasakiau, kad mes tik pažinties pradžioje ir toks elgesys aplinkiniams siunčia žinią – jie pora (gėlės, kelionės). Jei paliksiu ją – visiems guosis viešai. Ar tai normalu?

Tomas Girdzijauskas:

  • Jei jūs merginą vadinate drauge, jei santykiuose su ja matote perspektyvą – tai pasikaustykite kantrybe ir labai švelniai, neskubom, bet atkakliai visus savo svarbiausius norus (nuotraukų klausimas – tik vienas galimas atvejis, bendraujant būna įvairių situacijų) jai praneškite. Geriausia savo norus pranešti laiškais. Popieriniais, gražiais, moteriškais. Jei mergina nereaguos – vėl rašykite. Jei tai teisinga, jums tinkama ir jūsų klausanti moteris – galų gale greičiausiai ji įvykdys jūsų prašymą dėl jūsų atkaklumo ir įkyrumo.
  • Tačiau, apskritai, konkrečiai foto klausimo nesureikšminkite.t-girdzijausko-seminaras-vilniujevyrams-apie-vyriskuma-ir-seima
  • Jei laikote, kad tai tik pažinties pradžia – tai nuosekliai aiškinkitės ar ji jums tinkama ir, ar jūs jai esate tinkamas (4 konkretūs klausimai). Pažinties procese yra esminiai klausimai ir neesminiai. Ji gali būti puiki ir nuostabi moteris ir žmona turinti daugybę pliusų, kurių tarpe fotografijų klausimo net neverta kelti. Kiekvienas žmogus turi kažkokių keistenybių arba minusų.
  • Todėl reziumuojant – įdėmiai aiškinkitės ar tai jūsų būsima žmona. Aišku, tai jūsų reikalas, kokie kriterijai jums svarbūs arba ne.
  • Kokią svarbą jums realiai sudaro fotografijos – paaiškės pažinties procese.
  • Jei mergina viešina savo asmeninį gyvenimą – čia jos reikalas. Svarbu jūs pats neviešinkite.
  • Jei jums tikrai nepatinka toks jos elgesys ir ji neklauso jūsų prašymo – tęskite pažintis, ieškokite toliau kitos merginos.

Rekomenduojame:

danijoje

Įsigyk bilietus pigiau:

hello-5Gauk pigiausius bilietus!

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s