Vyras nuolat kabinėjasi

KLAUSIMAS: Ką daryti, kai vyras nuolat kabinėjasi, vis kažko reikalauja, tai tvarkos, tai jam valgyt nepadaryta, visada susiraukęs, piktas ir viskuo be išimties nepatenkintas, aš stengiuosi įvykdyt jo priekaištus, bet jie nesibaigia, jis gal manęs nemyli? Jokio dėmesio iš jo pusės nėra, jokių komplimentų!

Tomas Girdzijauskas:

Rašykite man tiesiai – užduosiu dar apie 30 klausimų pasitikslinimui.

Atsakysiu bendrai pagal pateiktą informaciją.

Ir vyrai ir moterys turi savo ypatingus svarbiausius amžinus poreikius.

Jei lygintume su gyvu organizmu egzistuoja eilė sutuoktinio poreikių, kurių tarpe vieni yra svarbiausi lyg oras (kelios minutės), kiti mažiau svarbūs – kaip vanduo (kelios paros), treti – kaip maistas (kelios savaitės).

Dažniausiai patyrimo neturintys sutuoktiniai tų pačių svarbiausių poreikių nemoka net sau įvardinti, nors tai glūdi giliai pasąmonėje.

Net jei sutuoktinius pavyktų nuoširdžiai prakalbinti – jie nelabai patys gali pasakyti kas tai per poreikiai.
Jei šie poreikiai nėra įsisąmoninami ir patenkinami – santarvę išlaikyti sunku, o gal net ir neįmanoma.
Štai kodėl svarbu yra stiprios, senos, amžių išbandytos, tikslios žinios apie vyro ir moters santykius – jos abiems pusėms iškart nurodo į ką labiausiai būtina kreipti dėmesį. Antraip jauna šeima praranda laiko momentą ir susivokia tik po 10-20 metų. O prieš tai, per 3 metus spėja išsiskirti.

t-girdzijausko-seminaras-vilniujevyrams-apie-vyriskuma-ir-seima

Taigi reikia sužinoti ko iš tikrųjų jūsų vyrui labiausiai trūksta ir stengtis tai duoti. Manau, kad tai visai ne tai apie ką jis kalba, ir greičiausiai ne tai ką jūs bandote jam duoti, o kažkas iš klasikinių, svarbiausių, amžinų vyro poreikių.

Be to, problemą kelti gali ir rimtos komunikavimo, tono klaidos.

Tačiau, gali būti ir kitaip, todėl apie jūsų situaciją reikia žymiai daugiau informacijos.

Sunku spėlioti, kodėl taip vyras elgiasi.  Dažniausiai problemiškas vyro arba žmonos elgesys yra pasekmė tarp jų pačių ilgai vykstančio vidinio santykio, kuriame ir vienas ir kitas daro kažkokias klaidas.

Vyras turi spręsti tik savo klaidas, moteris – savo. Jei pradeda kryžmiškai kaltinti, t.y. nagrinėti vienas kito klaidas ir nemato savo klaidų – patenkama į akligatvį ir tokios situacijos išspręsti neįmanoma. Todėl, jei jūs kreipiatės sprendimo – reikia nagrinėti tik jūsų pusę ir pradėti nuo jūsų mąstymo ir elgesio taisymo.

Iš to ką perskaičiau, iš patirties ir daugybės kitų lietuviškų situacijų galiu spėti, kad:

  • Jums reikia:
    • atgauti pasitikėjimą savimi – tai atskira tema. Bendrai kalbant – tai mokymai moterims apie save, tai yra rimti dvasiniai mokymai, tai savęs pažinimas.
    • platesnio pobūdžio žinių apie šeimą.
    • tikslių žinių kaip elgtis su vyru, žinoti kas vyrams tikrai svarbu ir kas yra antraeiliai dalykai.  Vyras taip galėtų elgtis, jei negauna kažko, ko jam labiausiai reikia iš moters. Jūsų minimas vyro elgesys gali būti tik išorinė nepasitenkinimo forma, o problema yra giliau ir didesnė.

Rekomenduojame:

moterims-apie-vyrus-ir-seima

cd-prekyboje-isigyk

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s