Ar naujas tėtis suteiks vaikui daugiau laimės?

KLAUSIMAS: Manau, kad mano vaikas būtų laimingesnis, jei surasčiau jam naują tėtį… Tikrasis tėtis vaiką aplanko tik kartą per savaitę. Gerai, kol sūnus mažas, dar nesupranta, bet kai paaugs vis lauks ir nesulauks.😦 Juk vaikui reikia tėvo! Tai, galbūt, svetimas sugebėtų jam visa tai duoti ir vaikas būtų laimingesnis?

ATSAKYMAS:

Pirmiausia, vaikas apskritai ne prie ko, o esmė yra tik tėvo ir motinos santykiuose.

Antra: koks tėvas – toks ir vaikas. Koks vaikas – toks ir tėvas. Vaikui labiausiai reikia biologinio tėvo ir koks tėvas yra, kokį gamta vaikui davė – toks tėvas ir turi būti. Jei moteris išsirinko būtent tą vyrą ir su juo pradėjo vaikus – tai tas tėvas ir turi jais rūpintis.

Kad patėvis labiau tiktų už biologinį tėvą?  Taip būna retais atvejais, bet daugumoje atvejų prasideda vienokios arba kitokios komplikacijos. Visų pirma, patėviui norėsis savo biologinius vaikus turėti ir su jais jam bus sočiai rūpesčio, o kodėl jis turėtų rūpintis dar svetimo vyro vaikais? Tiesa, būna išimčių.

Mano žiniomis, čia moters pusėje žaidimo kamuoliukas. Nuo jos labai daug priklauso kaip tėvas elgsis su ja pačia ir juo labiau vaikais.

Iš tikrųjų, čia labai svarbi pamoka visoms moterims:

jei moterys į pirmą prioritetą šeimoje pastato vaikų klausimą, ir juo labiau vyrui tai pabrėžia – šeima pasmerkta skyryboms. Kodėl? Todėl, kad:

  • vyras gali prieiti prie vaikų tik per motinos širdį. Jei moteris uždariusi savo širdį vyrui – jis prie vaikų neprieis net norėdamas. Taigi, ir pats vaikas ir jo būsena – tik tėvų santykio pasekmė.

  • moteris turi pirminį prioritetinį dėmesį telkti į vyrą-tėvą, nes tik tada apskritai vyras gali būti šeimoje/namuose. Net jei ji ieškos naujo vyro su instrumentiniu tikslu kad jis rūpintųsi jos vaikais – kažin ar tai toli nuves, nes vyras tai greitai pajaus.

  • nepamirškite, kad šeimos santykiuose viskas susistatys į savo vietas, kai moteris aiškiai vyrą pastatys į kapitono rolę, į PRIEŽASTIES, o ne pasekmės vietą šeimoje.

Dar kartą primenu – vaikų klausimo girežtai negalima kelti į pirmą vietą, nes tokiu atveju visa šeimos santykių hierarchija apsiverčia aukštyn kojomis.

Tėvas/vyras yra ir turi būti priežastis, vaikai – pasekmė. Stiprūs žmonos/motinos santykiai su vyru/tėvu – esmė.

___

Copy of Copy of Copy of Dienos mintis (1)

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s