“Nesidomėk mano finansiniais reikalais“

Klausimas: “Nesidomėk mano finansiniais reikalais“, – po dvejų metų draugystės sako vaikinas. Matau, kad jis netaupo. Vis lieka karts nuo karto su nuliu. Mane tai gąsdina.Tas “NESIDOMĖK“ žeidžia. Bet gal tai man turi atmerkti akis ir kažką sakyti? Ką? Vaikinas tikina, kad esu jam brangi, bet apie namus nekalba.

Atsakymas:

Jei mergina ir vaikinas bendrauja, draugauja ne kaip maži vaikai, o su tikslu kurti šeimą, turėti atžalų ir laimingai gyventi  kartu visą gyvenimą, tai norint pereiti nuo chaotiško  prie tikslingo rimto bendravimo siekiant sukurti šeimą, būtina išsiaiškinti ir pinigų temą.

Kitaip sakant nuosekliai atlikti visus 4 testus, t.y. išsiaiškinti 4 didelius esminius klausimus. Šių testų tarpe yra konkretūs kertiniai klausimai. Turi būti išsiaiškinta ne tik kiek vaikų norės turėti vyras ir moteris, ne tik sužinoti vyresnės kartos, t.y. tėvų požiūrį į potencialią šeimą, bet taip pat (kiek įmanoma skaidriai) išsiaiškiti vienas kito trūkumus (bei privalumus), tarp jų ir finansinius klausimus, finansinę situaciją, patį požiūrį į pinigus, jų uždirbimą ir leidimą (valdymą).

Kaip ir kitais klausimais taip ir konkrečiai pinigų klausimu svarbiausia, kad ir vyro ir moters požiūris kuo labiau sutaptų arba būtų tolerancijos ribose.

Jei merginos netenkina tai, ką vaikinas atsako vienu iš svarbiausių klausimų (taip pat ir apie pinigus) – tai arba mergina matydama kitus didesnius vaikino privalumus į tai žiūri pro pirštus ir rizikuoja vėliau gyvenime kaip nors šį trūkumą užgydyti (o gal laikas užgydys), arba vaikinui aiškiai duoda suprasti, kad jei jis neatsako į šį jai svarbų klausimą – tai jiems teks atsisveikinti, nes jei jau darbar pačioje šeimos kūrimo pradžioje kyla konfliktas ar nepasitikėjimas esminiu klausimu, tai vėliau problema bus tik didesnė.

Todėl čia jau pačios merginos reikalas kokiu laipsniu ji toliau reaguos, t.y kiek jai pačiai svarbu.
Jei situacija aštri ir gresianti išsiskyrimu- aš siūlyčiau labai gerai neskubant pagalvoti apie vaikino privalumus, bei apie merginos (savo) trūkumus ir tik po to daryti sprendimą.

Tačiau bendrasis pažinčių protokolas siūlo dienų savaičų eigoje tiesiog eiti per atskirus svarbiausius klausimus ir jei antroji pusė viename iš etapų nustoja rodyti entuziazmą (norą bendrauti toliau) arba vengia atsakinėti į jums svarbų ir apskritai esminį šeimos kūrimo klausimą – tiesiog negaištant laiko ir nekomentuojant pereiti prie bendravimo su kitu potencialiu jaunikiu.

Teisingame pažinčių procese neturi būti jokių įsipareigojimų, pažadų, vilčių, jausmų ir galimybė bet kada nutraukti bendravimą be perspėjimo. Jei vaikinas ir mergina per anksti, dar neišsiaiškinę vienas kito vartojimo instrukcijos, opcijų ir savybių, pradeda vienas kitą emociškai ir fizikai (intymiai) vartoti – čia jau atskira atskirai sprendžiama problema.

Grįžtant prie jūsų atvejo: jei vaikinas tik nemoka tvarkytis su pinigais – tai palyginus nedidelė problema (dauguma vaikinų kol gyvena vieni – nemoka), nes sukūrus šeimą greitai pamatys, kad žmona pinigus tvarko daug geriau ir visos šeimos ir jo paties labui. Tačiau jei vaikinas (ar mergina) apskritai nesusišneka pinigų klausimais, jei stipriai skiriasi jų suvokimas arba net ir socialinis lygis – vieno šeimoje į pinigus tėvai žiūrėjo labai rimtai ir pagarbiai, o kito šeimoje – silpnai arba net aplaidžiai tvarkė pinigus, bijojo ar niekino pinigus – tai reikia gerai pagalvoti, ar tokia šeima galės sugyventi.

Todėl geriausia kurti šeimas iš to pačio arba kuo panašesnio socialinio lygio.

__

Ieškantiems antrosios pusės ar abejojantiems rekomenduojame:

video-irasas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s