Kiek laisvės reikia suteikti vyrui?

Klausimas: Kiek laisvės reikia suteikti vyrui? Jis nori žvejoti, žaisti futbolą su draugais ir pan. Aš galvoju, kad tai reiškia, jog jam namuose yra negerai, nesuteikiu kažko? Ar reikėtų leisti jam laisvai elgtis kaip nori ir tikėtis, kad pajaus saiką ar kažką keisti, kad nebūtų potraukio draugams, lėkimui?

Atsakymas:

Geras klausimas!

  1. Žmona iš principo negali suteikti laisvės vyrui, nes vyras nėra žmonos kalinys.
  2. Žmona gali įsivaizduoti, kad vyras yra jos kalinys, ir bandyti tokią mintį primesti vyrui, o po to jam “teikti“ arba “neteikti“ laisvę. Tačiau toks požiūris ir santykis anksčiau vėliau baigsis didelėmis problemomis, nes vyro pasąmonėje sukels didelį pasipriešinimą. Konflikto esmė būtų neišvengiamas valių susikirtimas. Manau, kad toks moters požiūris gali kilti iš jos savanaudiško bandymo manipuliuoti vyru.
  3. Paradoksas, tačiau moteris gali pavergti vyrą (meilės prasme), bet tik duodama jam visišką laisvę ir veikdama dėl jo, besąlygiškai palaikydama jį. Kitaip sakant – tai teisingas būdas vyrą prisijaukinti taip, kad jis pats norėtų būti su žmona ir rūpintis ja.
  4. Normaliam vyrui būtinas judėjimas ir bendravimas su kitais vyras jo paties fizinei ir mentalinei sveikatai.
  5. Namuose vyrui gerai tuomet, kai iš moters jis gauna tai ko reikia kiekvienam vyrui. Žmona rimtai ir giliai vykdydama savo svarbiausias pareigas ir prie to dar atsižvelgdama į specifinius konkretaus vyro poreikius ir interesus pilnai jį patenkins, prijaukins ir pavergs gerąja, meilės prasme. Pirmiausia yra standartiniai kiekvieno vyro poreikiai, po to yra specifiniai konkretaus žmogaus, tipo, zodiako, asmenybės, jo vertybių, amžiaus grupės, kastos ir t.t.  poreikiai.
  6. Jei norite daryti vyrui bet kokią įtaką – darykite tai tik begaliniu švelnumu ir nesitikėkite, kad jis  staigiai pasikeis. Jei turėsite daug daug kantrybės – vyras taps tokiu, kokio labiausiai norite. Švelniai į ausį jam šnibždėkite visas savo svajones ir pageidavimus kai jis yra geroje nuotaikoje ir vyras viską dėl jūsų darys. Tik nenurodinėkite, nejodinėkite, nemuštravokite, neįsakinėkite jam, nes tai veda į liūdnas pasekmes. Švelnumu, švelnumu, švelnumu, švelnumu, ir dar kartą švelnumu reikia veikti vyrą!

“Mylimą žmogų turime suprasti. Jei meilė reiškiasi tik troškimu savintis tą, kurį mylime, ji nebus tikra. Jei galvojame tik apie save, jei paisome tik savo poreikių, o kito reikmes ignoruojame, mylėti nesugebėsime. Reikia labai įdėmiai žvelgti, kad pamatytume ir suprastume mylimo žmogaus poreikius, siekius ir kančias. Toks tikrosios meilės pagrindas. Kai tikrai supranti žmogų, meilės jam nenuslopinsi.“ -Thit Njat Han

 

REKOMENDUOJAMA VYRAMS:

Copy of T.Girdzijausko seminarų CD IŠPARDAVIMAS

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s