3 žmogaus tobulėjimo žingsniai

Iš viso per gyvenimą yra 3 esminiai žingsniai žmogaus tobulėjime, kuriuos kiekvienas turi išmokti “žengti“.

1 žingsnis:

Jis mokosi valdyti fizinį kūną, mechaninius veiksmus: vaikščioti, valdyti rankas, vairuoti, piešti, dirbti fizinius darbus ir svarbiausia – nedaryti fizinių mechaninių klaidų, kurios gali sužaloti jo paties ar kitų žmonių kūnus. Pvz nekelti rankos prieš tėvus, artimuosius, save. Ginti save ir artimuosius nuo priešų ir panašiai.

2 žingsnis:

Po to jis mokosi valdyti žodžius, jausmus, emocijas. Mokosi kalbėti aiškiai, išsireikšti taip, kad jį teisingai suprastų kiti, kalbėti pozityvius konstruktyvius žodžius taip, kad turėtų pakankamai daug draugų ir ryšių, susilauktu pakankamo palaikymo iš visuomenės. O tuo pačiu nekalbėti negatyvių nekonstruktyvių, neaiškių, nesuprantamų, nereikalingų žodžių, kurie kenkia ir jam pačiam ir kitiems. Į šią temą įeina ir pykčio valdymas.

3 žingsnis:

Galiausiai jis mokosi suprasti ir valdyti pats save giliausia prasme, t.y. savo mintis.

Nes yra tokių minčių, kurių NEgalima galvoti, nes jos veda į depresiją ir greitą energijos praradimą (pvz savigrauža), o galvoti ir koncentruoti dėmesį į tai, ką reikia išspręsti, nuveikti, sukurti, padaryti dėl savęs ir kitų. Tai vadinama minčių arba vidinio dialogo valdymu. 

Pagal Castaneda, Budizma, Kristų, psichologus ir daugybę kitų, reikia SUSTABDYTI SULAIKYTI tam tikras savo mintis, o kai kuriais atvejais net didelę dalį savo minčių. Reikia išmokti būti čia ir dabar. Mokėti valdyti savo dėmesį (minčių kryptį, vidinį dialogą) yra svarbiausias dalykas gyvenime. Į šią temą įeina ir pavydo valdymas.


———-

Ar žinai, kad gali klausyti Tomo seminarų internetu? Įrašai jau prekyboje! čia 

“Tiesiog negaliu nepadekoti perklausius pirmajį seminarą – negaliu sulaukti nepadėkojus, kol baigsiu klausyti kitus.Įspūdi padarė tai, kad šis seminaras lyg skirtas man – absoliučiai visi dalykai reikalingi, dėl kurių nežinojimo turėjau sunkumų gyvenime. O ir vyrų ir moterų santykių sprendimo būdai palyginti lengvi – nereikia verstis per galvą – tik turėti norą judėti pirmyn“- Virginija

vmsplius

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s