Esu turėjęs merginų, bet visos iš interneto

Klausimas: Esu vaikinas. Man 28. Esu turėjęs merginų, bet visos iš interneto, t.y. per soc.tinklus pažinčių susipažinau. Jaučiuosi nevisavertis, norėčiau mokėti ir kitaip susipažinti. Dabar vėl nutrūko draugystė, vėl prisijungiau prie soc.pažinčių tinklo, vėl ten susipažinsiu. Kitaip nemoku. Kas su manimi negerai? Ar negerai? Kaip spręsti problemą?

Atsakymas:

PIRMA,

  • tai kad jūs ieškote merginos interneto pagalba – tai didžiulės šiuolaikinio pasaulio dalies realybė, nes žmonija migruoja, maišosi tautos ir vertybės, o ant kaktos žmogui neparašyta, kad jis vienišas ir ieško. Mes gyvename jau nebe miestelyje, kur visi vieni kitus nuolat mato ir žino. Todėl tai, kad jūs ieškote internete yra jau tapę įprastu ir net neišvengiamu geriausiu būdu susipažinti. Dėl to nereikia jaustis nevisaverčiu. Atvirkščiai – reikia didinti paieškos internete kokybę ir kiekį (aprėptį). Tam yra atskiri patarimai.
  • PAŽINČIŲ TAISYKLĖS2
  • Taigi internetą jau reikia laikyti poros susiradimo priemone Nr1
  • Tačiau kartu tai reiškia, kad reikia ir verta naudoti ir visus kitus pažinčių metodus realiame gyvenime. Būtent intensyvi kunkuliuojančio interneto pažinčių patirtis jums duos pretekstus, patirtį, temas, komunikavimo gebėjimą, žinias, suvokimą ir idėjas kaip ieškoti visais kitais būdais, bet ne atvirkščiai.
  • Jei trūksta pasitikėjimo savimi mezgant draugystę su mergina – būtina bent ABC minimaliame lygyje susipažinti su vyriškomis žiniomis apie moteris ir apie save.
  • Taigi tikiuosi mes jau stipriai sumažinome jūsų nevisavertiškumą.

ANTRA,

  • Jei nežiūrint to, ką jau sužinojote visvien jūs dar jausitės nevisavertiškas – tada reikia spręsti pasitikėjimo savimi klausimą atskirai – tai atskira tema, rašykite man asmeniškai.

vyru

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s