Man 25 ir aš vis dar viena

Klausimas: Man 25 ir aš vis dar viena. Esu fotomodelis ir madų dizainerė ir niekada neturėjau rimtų santykių, nors turėjau šimtus pasimatymų. Aš tikrai noriu turėti šeimą, net galėčiau mesti darbą dėl to..Mano klausimas: ko vyrai ieško moteryje? Ką tokio turi gera, patraukli moteris?

Atsakymas: Jūsų darbas, veikla jus iš esmės sufokusuoja tik į indo išorę, t.y. į patrauklumą. Tačiau gražus indas – tai tik pusė darbo geriausiu atveju. Indas turėtų būti naudojamas pagal paskirtį, t.y. turiniui. Yra sena garsi frazė prilyginanti žmogų puodui (indui) – juk mes gamindami maistą visų pirma ir daug daugiau dėmesio skiriame puodų vidinei švarai ir grožiui, nei išoriniam. Taip ir su žmonėmis, taip ir su moterimis konkrečiai. Ir vidui keliomis prasmėmis – nuo maisto, kurį valgome, priklauso mūsų fizinio kūno ir odos būklė, o nuo minčių ir jausmų kuriuos gaminame (generuojame) savo viduje (mintyse ir jausmai širdyje) priklauso apksritai viskas mūsų gyvenime.

Galima daug plauti odą, bet jei žmogus savyje laiko stresą keliančias mintis, gyvena rutiniškai nuobodžiai, mažai juda ir valgo netinkamą maistą – jo organizmas į išorę  visada išmetinės nešvarias medžiagas, tai kels nemalonų kvapą ir odos šiurkštumą, ligas. Nuo mūsų vidaus priklauso viskas ir išorėje.

Todėl merginoms norinčioms surasti gerą vyrą ir gyventi su juo laimingai galioja ta pati taisyklė. Ją gerai suformulavo britų tyrinėtojas J.G. Bennett. Moterys turi 2 esmines savybes: patrauklumą (attraction) ir imlumą, talpumą (receptivity).

Jei jos susifokusuoja tik į atraktyvumą – jos gundo ir jaudina vyrus, bet (jei moteriško talpumo nėra) tai lieka tik bergždžias dalykas – labai graži, bet tuščia dėžutė.

Vyrai bendraudami su moterimis intuityviai žiūri į moters talpumą, imlumą, receptyvumą. T.y. į jos esmę. Vyrui negana, kad moteris išoriškai jauna, graži ir patraukli – moters patrauklumas ir grožis greičiau nuvysta nei vyro. Norinčiam kurti šeimą vyrui reikia rūpestingos, kantrios, motiniškos, švelnios, kitaip sakant – teisingos moters-žmonos visam gyvenimui.

Todėl į tik išoriškai patrauklias moteris vyrai (ir ypač, šeimą norintys kurti vyrai) žiūri įtariai, atsargiai.

O jei užsikabina ir bendraudami pajaučia, kad moteris nėra talpi – praranda susidomėjimą.

Todėl siūlyčiau proporcingai daug daugiau dėmesio skirti vidinių savybių ugdymui, tačiau lygiagrečiai neapleisti ir patrauklumo, kuriuo moteriai būtina rūpintis ne tik iki santykių sukūrimo, bet gal net dar svarbiau – sukūrus.

Taip pat žinokite, kad sukūrus santykius su vyru, geriausia būtų visą savo moterišką grožį rodyti tik jam (namuose), o ne gatvei, svetimiems vyrams, nebent jūsiškis pats norėtų (kas labai abejotina). Siūlyčiau sukūrus šeimą gatvėje rodytis kuklesniais (bet būtinai sveikais ir kokybiškais) rūbais, neišsiskirti ir netraukti svetimų vyrų dėmesio, o geriausius patraukliausius rūbus dėvėti namuose bendraujant su vyru.

Tikrasis grožis nematomas. – A. de Sent Egziuperi.

 

Rekomenduojame (dabar ir su Pažinčių taisyklių knygele!)

video-irasas

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s