Apie vidinio dialogo valdymą (įžanga)

Tai ypatinga tema. Žmonės net neįtaria, kad mintis galima arba įmanoma valdyti, tačiau tai esminis savęs pažinimo momentas, kuomet žmogus pagaliau atranda savo sėkmės stabdžius bei svertus pats savo viduje ir pradeda treniruoti koncentruotą lyg lazerio spindulys, dėmesingą, sukauptą ir be to – tik pozityvų mąstymą.

Carlos Castaneda knygose parašyta, kad kai žmogus išmoksta sustabdyti vidinį dialogą – jam tampa įmanoma viską įgyvendinti.

Iš greitojo skaitymo metodų žinoma, kad pagrindinė kliūtis ir stabdis greitam vaizdų įsisavinimui (raidžių skaitymui) yra vidinis žodžių kartojimas, t.y. nevaldomas vidinis dialogas.

Mūsų gyvenime pilna atvejų, kai mes lygioje vietoje prisigalvojame nebūtų dalykų, patys save prigasdiname tuščiai išeikvodami didžiulius kiekius brangios energijos.

Nervavimasis yra tipinis nevaldomas vidinis dialogas, kuris neduoda jokios naudos, o sparčiai degina nervus.

Kai žmogus mokosi suvaldyti vidinį dialogą – jam darosi įmanoma viskas, ką ilgus metus negalėjo pasiekti, nes mąstydavo pats sau prieštaraujančias mintis, kišdavo pagalius sau į ratus savo rankomis.

Jei norite studijuoti vidinio dialogo t.y. minčių valdymą – būtina pribręsti. Netgi vertėtų praeiti testą. Prieš ateidami prie šios temos žmonės išbando daugybę atskirų asmenybės augimo metodų, tačiau priėjus prie minčių valdymo etapo įvyksta esminis lūžinis daugelio dalykų susijungimas, esminis abejonių išnykimas ir labai stiprus požiūrio į save ir gyvenimą keitimasis. Reiktų sakyti – požiūrio apsivertimas.

Taip pat žinotina, kad mintis valdyti galima išmokti ne tik kalnų oloje ar vienuolyne, bet ir kunkuliuojančiame mieste, šiuolaikinio darbo tempo, skubančio lekiančio šiuolaikinio gyvenimo sąlygomis.

Jei norite daugiau sužinoti apie šią temą – rašykite man privačiai.

__

“… mes auklėjamės mintimis … mintys mus formuoja, nes jos yra gyvos jėgos, kaip elektra. Mes esame patys savęs architektai, inžinieriai ir triūsiame tol, kol savo mintis, visą savo elgseną pritaikome gyvenimui.-Marden, Orison Swett. Kelias į pasisekimą

Reklama

Vienas komentaras “Apie vidinio dialogo valdymą (įžanga)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s