Kokios yra vyrų neištikimybės priežastys?

KLAUSIMAS: Po sausio 16 d. seminaro moterims kilo klausimas, kurio nespėjau užduoti. Būčiau dėkinga, jei atsakytumėte, kokios yra vyrų neištikimybės priežastys? Nepaisant to, su kokia moterimi vyras santykius bekurtų, jis jai vistiek būna neištikimas su atsitiktinėmis moterimis. Ar tai “neišgydoma“ patologija?

T.Girdzijauskas: Pirmiausia – atsakinėsiu tik apie atvejį, kuomet buvo teisingai nuo pat pradžių “sukomplektuota“ šeima/pora. Ir nekomentuosiu atvejo, kuomet moteris pati neapdairiai pasirinko amoralų, blogai auklėtą vyrą su išankstiniu užprogramuotu polinkiu į neišktikimybę, arba buvusį neišitikimą ankstesnėje santuokoje.

Vyrai būna neištikimi dėl vienos paprastaos esminės priežasties – jei jo žmona/moteris nesirūpina SVARBIAUSIAIS jo vyriškais poreikiais. Ir jis dar galėtų kentėti dėl antraeilių-trečiaeilių poreikių, tačiau jei moteris žemina jo savivertę (arba rodo abejingumą), priekaištauja, daro psichologinį spaudimą (net nedidelį) – būtent tai yra paskutinis lašas atvedantis vyrus prie minties ieškoti kitos moters, “paleisti save nuo vadžių“.

Britų tyrimai parodė, kad neištikimi būtent žemesnio intelekto vyrai. Išeina taip, kad vieną moterį turėti yra tiesiog paprasčiau (racionaliau) ir aukštesnio intelekto vyras ryžtasi naujos moters paieškai tik tuomet, kai jis jaučiasi kraštutinai blogai.

Moterų pasaulyje yra daugiau (vyrai šeimos prasme yra deficitas), todėl konkurencija tarp moterų yra nemaža ir tai reikia turėti omenyje.

Taigi, pirmiausia reikia teisingai pasirinkti vyrą.
Antra, keliant vyro savivertę – žmona kartu kelia vyro intelektą.
Trečia, jei vyras pasirinktas teisingas (arba/ir aukšto intelekto) – tuomet reikia rūpintis juo pilnai, t.y. taip “užsotinti“ jį visose srityse, kad jam net mintys nekiltų ieškoti kitos moters ar net žvilgčioti į jas.

Kaip matote, svarbiausias vyro poreikis yra jo savivertės kėlimas.

Rekomenduojame:

t-girdzijausko-seminaras-vilniujevyrams-apie-vyriskuma-ir-seima

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s