NAUJIENA: Pirmasis T.Girdzijausko susitikimas su klausytojais Druskininkuose!

Lapkričio 17 d. Druskininkuose, 17.30 h. viešbutyje “Europa Royale Druskininkai“,

įvyks pirmasis susitikimas su Tomo Girdzijausku.

Tomas_Girdzijauskas_bigthumb

Susitikime glaustai aptarsime svarbiausias žodžių galios paslaptis, kokia yra tikroji piktų žodžių reikšmė, gausite pagrindinius  patarimus: kaip kalbėti apie kitus ir kaip kalbėti su kitais.

Taip pat bus pristatytos kitos temos.

Registruotis el.p. seminaraitau@gmail.com bei tel.8 655 58180

DĖMESIO! Dalyvavimas nemokamas, tad dėl riboto dalyvių skaičiaus būtina registracija el.p. arba telefonu!

Tomas Girdzijauskas:

Kiekvieno kalbėjimo arba klausymo metu mūsų vaizduotėje susikuria vaizdai ir šie vaizdai paslaptingai, tačiau pilnai veikia mūsų gyvenimus. Tiksliau, tai tiesiai veikia mūsų gyvybę, gyvybinę jėgą, sveikatą, pojūčius, jausmus ir galų gale – veiksmus.

Išgirdęs nemalonią naujieną žmogus pasijaučia netekęs jėgų, lyg susirgęs – jis eina ilsėtis, valgyti arba kitaip atgauti jėgas.

Anksčiau ar vėliau žmogus pradeda suvokti, kad informacijoje, žiniose ir konkrečiai žodžiuose slypi daug didesnė energija nei pradžioje atrodė.

Žodiniame bendravime slepiasi dešimtys dėsningumų ir paslapčių.

Pažinus bent dalį iš jų – stipriai keičiasi žmogaus supratimas ir elgesys, bendravimas keičiasi iš esmės.

Iškart reikia pabrėžti, kad didžiausią stresą gyvenime lygioje vietoje žmogus pats sau susikuria neatsargiai tardamas neapgalvotus žodžius.

Nėra svarbesnio streso sukėlėjo!

Apskritai laikoma, kad visa žmogaus gyvenimo trukmė priklauso nuo to ką žmogus kalba.

Lietuvių bendravimas, santykiai, susikalbėjimas, komunikavimas yra visuomenės problema Nr1. Žodžių galia – esmių esmė, bazinis fundamentas bet kokiam bendravimui – su savimi, su artimaisiais, darbe, viešojoje erdveje. Svarbiausi bendravimo, susikalbėjimo, komunikavimo pagrindai, principai, praktiniai patarimai, paslaptys ir amžini dėsniai svarbūs visiems žmonėms daugumoje kasdieninių situacijų lietuvių tarpe visame pasaulyje ir ypač – Lietuvoje.

Lektorius Tomas Girdzijauskas, turintis ilgametę patirtį vedant seminarus įmonėms ir visuomenei Lietuvoje, Ukrainoje, Latvijoje, Jungtinėje Karalsytėje.

Tomas daugiau nei 15 metų studijuoja senovės Viduržemio ir Artimųjų Rytų civilizacijų ir kultūrų žinių tradicijas ir mentalitetą, skaito tekstus keliomis senosiomis kalbomis ir nuolat aktyviai mokinasi ar tobulina kokia nors užsienio kalbą.

Gebėjimas rasti ir atpažinti kokybiškų žinių grynuolius, koncentruotas informacijos oazes, greitai analizuoti ir sintezuoti žinias bei jas tikslingai perteikti aiškia, suprantama kalba, apskritai mokytojo talentas – akivaizdžiai Tomo pašaukimas. Išmintis ir entuziazmas jo žodžiuose įkvepia, priverčia giliai susimąstyti ir keičia žmonių gyvenimus iškart po seminaro. Klausytojai paklausę jo nuolat pastebi, kad gavo labai stiprų minčių impulsą.

Lektorius skaito unikalias labai plataus tematinio spektro paskaitas: žodžių galios, bendravimo ir komunikavimo, supratimo dėsnių, vyrų ir moterų psichologijos, valdymo ir vadovavimo dėsnių, pinigų psichologijos, unikalių mokymosi metodų, savo “vietos po saule” radimo, vertybių, vaikų auklėjimo, mokslo ir religijos sugretinimo ir kt. temomis.

Tomas nuolat konsultuoja organizacijų vadovus idėjų, vizijų ir strategijų generavimo, euristikos, bendravimo, konfliktų bei sudėtingų, kompleskiškų problemų sprendimo klausimais.

Daugiau informacijos:

www.girdzijauskas .com

SUSITIKIMĄ ORGANIZUOJA “BIRUTĖS SALIONAS“:

Druskininkuose gyvenanti Plepi Ponia, mistiniu būdu čia užsilikusi iš XIX a., veda žaismingą, įdomią, intriguojančią teminę ekskursiją “Mano vasaros prie išganingųjų 12212562_1205948116086773_838583239_nDruskininkų vandenų. Jūs sužinosite kokiomis pramogomis garsėjo “Lietuvos vasaros centras“ XIX a., apsilankysite šiandieninėse Druskininkų gydyklose ir patirsite prabangos jausmą buvusiose caro gydyklose, degustuosite mineralinį vandenį ir išbandysite “Grožio” šaltinio vandens stebuklingąjį poveikį , išgirsite įdomių faktų ir legendų iš 222-uosius metus skaičiuojančio kurorto istorijos. Papildoma pramoga – fotosesija su stilizuotais XIX a. rūbais, arbatos ar kavos puodelis jūsų kompanijai jaukioje kavinės aplinkoje.

Trukmė – 1 val.,
maršruto ilgis – iki 1 km.
KIEK ? Suaugusiems – 4 €;
vaikams virš 4 metų – 1 €;
Grupėms virš 10 žmonių – 35 €.

Už papildomą mokestį:

Fotosesija su XIX a. rūbais; kompanijos susibūrimas prie kavos/arbatos puodelio.

Susisiekite: 8 655 58180, gidaikurorte@gmail.com

http___www.pixteller.com_pdata_t_l-226052

Prenumeruokite svarbiausias naujienas – įveskite savo e-paštąReklama
Kategorijos: VMS

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s