Kur yra mano antroji pusė?

Klausimas: Kur yra mano antroji pusė? Kaip ją rasti?

T.Girdzijauskas:

Potencialiai tinkamų “antrųjų pusių” žmonijoje yra gana daug. Tačiau ieškantieji prasilenkia dėl nebrandumo. Tai reiškia, kad dar ne laikas.

Problema yra ieškančiajame, jo brandume, iš ko išplaukia ir jo filtras, per kurį jis atpažįsta, atsirenka.
Arba tiksliau – jo savybių artume iki ieškomos “antrosios pusės” savybių.

Jei jis aktyviai, nuoširdžiai ieško – pats ieškojimo procesas jį brandina, duoda svarbią patirtį ir suvokimą apie save ir “antrąją pusę”. Pradžioje jauni žmonės gan paviršutiniškai suvokia ko jie nori, dažniausiai vadovaujasi filmų stereotipais, todėl sunkiai pataiko į teisingą žmogų. Tačiau patirtis laipsniškai atveria akis ir ieškantysis pagaliau pradeda suprasti kas jis pats yra, kokia jo paties objektyvi, reali vertė priešingos lyties požiūriu ir kaip ieškoti be iliuzijų. Šį epizodą galima pavadinti savęs suderinimu arba “tiuningu”, taip kaip radijo aparate pagaunama teisinga banga.

Jei jauni žmonės elgtųsi teisingu būdu, intensyviai, su teisingomis instrukcijomis – surastų “antrąją pusę” gana greitai.

“Antroji pusė” gali būti bet kur – ir visai netoli Jūsų ir kitoj pasaulio pusėje. Priklauso nuo to ko ir kaip Jūs ieškote.

Atlikus savęs suderinimą žmogus lyg praregi ir aplinkoje pradeda visai naujomis akimis matyti bei greitai atpažinti tikras potencialias “antrąsias puses”.

Tai reiškia, kad artumas arba tolumas yra ne fiziniame pasaulyje, bet savybėse. Jei ieškančiojo vaizduotė skraido filmų idealuose (siekia tolimų savybių), o realios paties ieškančiojo savybės toli nuo to idealo savybių, tai reiškia atstumas ik “antrosios pusės” yra didelis.

Teisinga antroji pusė yra žmogus kuo panašesnis į Jus, o ne į filmo idealą. Tyrimai rodo, kad kuo sutuoktiniai panašesni savo vertybėmis, mąstymu, gyvenimo būdu, socialiniu sluoksniu, profesija – tuo geriau sugyvena. Tuo laimingesnė pora. Tuo ilgiau gyvena kartu.

Kuo geriau suvoksite save – tuo greičiau atpažinsite savo “antrą pusę”, tuo ji arčiau. Nes jūs priartėjate savo savybėmis iš savo pusės. Nes jūs iš savo pusės padarote viską ką galite ir ką priklauso padaryti.

Kai kuriose pažinčių sistemose dalyviams daro psichologinius suderinamumo testus ir pažymi kokia nors sąlygine spalva. Jei Jūs gavote pvz. žalią spalvą, reiškia Jums reikia ieškoti antrosios pusės su žalia spalva, nes tai patys tinkamiausi pretendentai. Išeinant iš mūsų pamokos tai reikštų, kad ieškantysis įsivaizduoja, kad jis yra geltonasis. Realiai jis ieško rausvųjų pretendentų (galvodamas, kad ir jie yra jam tinkami “geltonieji“), o iš tikrųjų realiai pats ieškantysis yra žaliasis. Kai po ilgų bandymų pagaliau susivokia, kad jis yra žaliasis ir sužino kaip atpažinti kitus žaliuosius – tada “antroji pusė” jam pasidaro arti. Jei jis nepažįsta savęs  – paieška gali tęstis dešimtis metų ar net visą gyvenimą.

Todėl kuo greičiau pažinkite save – ko jūs norite iš tikrųjų ir kas jūs esate iš tikrųjų.

Taip pat skaitykite Pažinčių taisyklių knygelę (kuri yra dabar nemokama)>>

Rekomenduojame:

CD iki kovo 10 d. po 8 Eur vietoje 16 Eur>>

T.Girdzijausko seminarų CD IŠPARDAVIMAS

 

Reklama

Vienas komentaras “Kur yra mano antroji pusė?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s