Šiuo metu patiriu skyrybas dėl labai toksiškų santykių. Tačiau mano ex, t.y. vaiko tėvas nenori manęs paleisti. Tuo tarpu turiu jausmus kitam žmogui. Ką turiu daryti?

 1. Jūs turite išmokti pilnas pamokas – išsiaiškinti kodėl patiriate, kodėl patekote į toksiškus santykius? Jei pamokų neišmoksite – rizikuojate toksinus pernešti į naujus santykius.
 2. Kodėl jūsų buvusysis nenori jūsų paleisti?
 3. Jūs turite atsakyti sau į klausimus: kokie jūsų santykių tikslai ir kokie jūsų gyvenimo tikslai? Ar norite naujų santykių ilgalaikių? Kiek ilgalaikių?
 4. Ar vykdėte savo pareigas pirmuose santykiuose, pirmoje šeimoje? Ar išvis žinote apie sutuoktinio pareigas? Ar ketinate vykdyti savo pareigas naujuose santykiuose? Jausmai apie kuriuos minite dar nėra pakankama sąlyga būsimų santykių sėkmei – tai tik 1/4 to ko reikia santykiams.

Po šių ir kitų panašių atsakymų jūs galėsite nuspręsti ką daryti toliau.

http-www-pixteller-com-pdata-t-l-209597

Reklama
Kategorijos: VMS

Vienas komentaras “Šiuo metu patiriu skyrybas dėl labai toksiškų santykių. Tačiau mano ex, t.y. vaiko tėvas nenori manęs paleisti. Tuo tarpu turiu jausmus kitam žmogui. Ką turiu daryti?

 1. Sveiki,

  labai norėčiau užsiprenumeruoti Jūsų straipsnius, nusipirkti video seminarus, bet deja, niekaip neišeina, nes tiesiog neprileidžia nei prie kainų, nei prie mokėjimų..rodo, kad tinklapis nerastas..

  Gal galite padėti?

  Ačiū

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s