Turėjau 5 merginas ir visos paliko

Klausimas: Galvoju, kad kažkas su manimi yra negerai. Man 27 ir aš turėjau 5 merginas. Jos visos anksčiau ar vėliau mane paliko dėl to, kad “aš joms nedaviau to ko jos norėjo”, jos sakė, kad buvau nebrandus ir savanaudis. Bet tikrai mylėjau jas. Dabar bijau pradėti naujus santykius..kaip nenusklysti vėl?

Atsako T.Girdzijauskas:

Dauguma šiuolaikinių žmonių stokoja realių žinių kaip elgtis su priešinga lytimi, todėl pvz JK/UK apie 50% žmonių jaučiasi vieniši (jei mokėtų bendrauti – turėtų šeimas su stipriais ryšiais) bei yra didžiuliai skyrybų skaičiai.

Tokių istorijų labai daug, taigi jūsų atvejis nėra kuo nors labai ypatingas. Jums tiesiog reikia žinių ir patirties.

Susipažinkite su bent viena geriausia pasaulyje klasikine knyga-instrukcija apie santykius su priešinga lytimi. Ši knyga turėtų būti parašyta stiprių tradicinių šeimų patirties pagrindu. Išimtys yra vakariečiai autoriai Alan & Barbasa Pease ir John Gray bei kt.

Jūsų nuomone, kad jūs realiai mylėjote, vertėtų patikrinti objektyviai. Žmonės painioja meilę sau ir realią meilę kitam žmogui. Kaip galima mylėti kitą žmogų, jei tu nepažįsti jo esminių (priešingos lyties) savybių ir nežinai ko tiksliai, iš tikrųjų jam reikia. Moteris dažnai iš vyro nori gerokai kitokių dalykų, nei vyrui norisi duoti ir nei realiai jis duoda. Juk meilė tai yra rūpestingas ir besąlygiškas davimas kitam to ko jam reikia, o ne aistringų subjektyvių jausmų kunkuliavimas atskirai vieno žmogaus viduje. Meilė kitam žmogui yra rūpinimasis kitu, malonumo davimas, o ne rūpinimasis savimi t.y. malonumo ėmimas.

Čia dar galima pridėti, kad susidūrę su mums patinkančiu žmogumi pirmiausia mes pamilstame jausmą, kuris kyla mumyse. Tai tik pradžia – santykiams vystantis mūsų jausmas-malonumas turi peraugti už vieno žmogaus ribų ir virsti jausmo –malonumo davimu kitam.

Jums nėra ko bijoti, tiesiog susipažinkite su gan dideliu skaičiumi pretendenčių, tačiau nesileikite į jausmus, o pirmiausia uždavinėkite eilę esminių klausimų (4 klausimų grupes)  ir kai pagaliau atpažinsite savo būsimą žmoną ir ji atpažins jus – kurkite šeimą.

Tik sukūrus šeimą laikas leistis į jausmus ir suartėjimą.

Rekomenduojame>>

T.Girdzijausko seminarų CD IŠPARDAVIMAS

Taip pat skaityti Pažinčių taisyklių knygelę>>

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s