Tai ką seniai sakau merginoms. Nauji argumentai iš trečiojo asmens ir dar feministės

Nekilnojamojo turto ekspertė Kirstie Allsopp pataria mergaitėms vengti universiteto, o vietoj to pirkti butą ir gimdyti vaikus.

Tačiau pradžioje prieš straipsnį dalinai priminsu ir patikslinsiu savo nuomonę (mano nuomonė čia išsakyta tik ekspromtu).

Kai merginoms ateina laikas gimdyti vaikus – reikia tai nedelsiant daryti, o ne toliau trinti suolus. Žinios yra labai geras dalykas, bet yra laikas sėti ir laikas pjauti. Be to žinios turi ir atvirkštinę negatyvinę pusę:

  1. Per didelis įsijautimas į teoriją gali nuvesti dėmesį nuo prioritetinių gyvenimo įvykių. Merginoms biologinis gimdymo laikrodis tiksi, o jos teoretizuoja. Pasekmės? Gauna diplomus, o po to dar gauna sugriautą asmeninį gyvenimą.
  2. informacijos perteklius gali per tą raštą išvesti iš krašto. Šiuolaikiniame pasaulyje yra labai didelė informacijos pertekliaus, tiksliau informacijos didelės kiekybės ir mažos kokybės problema.
  3. (šiuolaikinės) informacijos skystumas neleidžia greitai ją įgyvendinti praktiškai ir pasiekti konkrečių gyvenimo rezultatų. Mergaitėms po mokyklos reikia konkrečių praktinių rezultatų – šeimos ir vaikų, o ne skystos nepraktiškos teorijos dėjimo į smegenis. Tokiu būdu sukuriamas informacijos balastas, išbalansuojamas asmeninis gyvenimas ir prasideda daug kitų problemų.
  4. Neteisingam nesavalaikė arba netinkamai pateikta informacija gali sukelti didžiausią asmenybės defektą vadinamą arogancija arba pasipūtimu, vertės išsipūtimu arba vertės defliacija, kuomet objektyviai žmogus vertas mažiau, o ji pats apie save galvoja stipriai geriau. Tai labai didelė problema.
  5. Vien teorijos įsisavimas gali sukelti net ligas, nes prasideda fizinio judėjimo ir praktinio gyvenimiško veiksmo deficitas, kas apskritai Vakarų medikų laikoma viena pačių didžiausių šiuolaikinių sveikatos problemų.

Ko realiai reiktų mergaitėms? Pirmiausia praktinių žinių kaip vykdyti savo moteriška gyvenimo paskirti, o tik po to antroje eilėje visų kitų teorijų ir diplomų.

Mergaitėms reiktų kurti atskiras specialias vidurines ir aukštąsias (universitetines) mokyklas, kuriose jos pirmiausia mokomos savo fukcijų ir savo gyvenimiškų paskirčių įgyvendinimo, įskaitant per grynai moteriškas profesijas.

 

Straipsnis čia http://www.telegraph.co.uk/finance/personalfinance/consumertips/10868367/Kirstie-Allsopp-I-dont-want-the-next-generation-of-women-to-suffer-the-same-heartache.htmlkirstie-allsopp_2927786b

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s