Mano vyras nevykdo savo pareigų šeimoje

Situacija: Mano vyras nevykdo savo pareigų šeimoje.

Atsakymas:

1. Jūs išsirinkote ir nusprendėte, kad tekate būtent už tokių savybių vyro, tai turite jį priimti tokį, koks jis yra. Jei moteris elgiasi išmintingai (ir tam tarpe – su begaline kantrybe) – ji bendro gyvenimo metu padaro didžiulę įtaką vyrui, pakeičia jį.

2. Pareigu vykdymas nėra tik formalus arba abstraktus dalykas. Jei norite laimės šeimoje (sau, vyrui, vaikams) – vykdykite pareigas nuoširdžiai, iš visų jėgų ir nuolat tobulėkite tame.

Kiekvienoje pareigoje slypi didžiulės galimybės ir paslaptys. Pvz. maisto gaminime – saugant ir stiprinant šeimos sveikatą. O tuo tarpu lietuviai vyrai yra su prasta ir labai prasta sveikata (50% alkoholikai, dauguma pertemptais nervais ir t.t.).

Maisto padavimas turi buti lydimas šiltais žvilgsniais, intencijomis ir žodžiais, o ne pasakymu “pagaminau tau maistą, pasiimk iš šaldytuvo ir pasišildyk mikrobangėje“. Žiūrėkite, kaip maistą pateikia karaliui, su kokiais palinkėjimais ir šiluma. Taip reikia elgtis su sutuoktiniu, nes jis – pats svarbiausias asmuo mūsų gyvenime.

Ir tai tik viena iš pareigų. Tokių pavyzdžių yra daugybė.

3. Jūs turite galvoti tik apie tai kaip vykdyti savo pareigas, nes pats vyro mokinimo procesas, poveikio jam darymas vyksta tik per moters pareigų vykdymą. Pareigos ir yra didžiausi, stipriausi ir reikalingiausi (eneregijos) poveikiai, labiausiai išgryninta jų forma.

Vykdydami pareigas mes visapusiškai, visame spektre/gamoje “gydome“ sutuoktinį, užpildome jį energija, laviname jo geriausias savybes, galu gale jam darosi gėda, neatsidėkoti simetrišku rūpestingumu.

Jūs galite vyrą pamokinti tik savo pavyzdžiu, nuoširdžiu atsidavimu jam.

Mažiausi bandymai auklėti tiesmukai, reikalauti ir tiesiogiai yra ne tik neefektyvu, bet dar labiau atitolina sėkmę. Jei tikrai jums ko nors mirtinai reikia – prašykite, prašykite, nuolankiai prašykite ir viską gausite.

40-eur

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s