Kaip suprasti: vaikinas vedasi į kiną, restoranus itin dažnai ir beveik kas mėnesį sako, kad jo nuotaika sugedusi

Kaip suprasti: vaikinas vedasi į kiną, restoranus itin dažnai ir beveik kas mėnesį sako, kad jo nuotaika sugedusi, nes piniginėje vos šimtas belikęs, o į kreditą negyvens. Nesu reikli. Apskritai jis manęs tiesioginėmis dovanomis nelepina. Hm. “Jei negali sau leisti, tai kam leidi…“,-svarstau sau.

  1. Dauguma žmonių didelę gyvenimo dalį gyvena vidiniuose minčių (norų, poreikių) prieštaravimuose. Tai yra gamtos užduotis ir gamtos spaudimas sielai, verčiantis sielą augti, tobulėti, eiti pirmyn, nesustoti, pažinti save ir susitvarkyti su savo mintimis, prioritetais, tikslais. Iš esmės taip, kaip reikia susitvarkyti su daiktais kambaryje, buityje – panašiai reikia susirūšiuoti, susitvarkyti minčių-tikslų sistemą, o tam tarpe ir finansų-pinigų valdymą. Šis klausimas yra labai svarbi žmogaus asmenybės augimo, brendimo dalis ir žmogus arba tai norom-nenorom padaro spaudžiamas aplinkybių (bent grubiai), arba tai įsisąmonina ir atlieka rimtai ir profesionaliai.
  2. Jūs galite jam padėti. Merginos, draugės, žmonos pareiga yra rūpintis savo vaikinu, draugu, vyru ne mintimis ar žodžiais bet veiksmais. Jei jūs pati mokate spręsti minčių prieštaravimus arba finansų klausimus – parodykite pavyzdį jam, pasufleruokite kaip jis tai turėtų greitai ir paprastai padaryti. Jei nemokate – mokinkitės ir nedarykite problemos, kad to nemoka vaikinas.

 

****

Seminaras Vilniuje 2014 gegužės 24

Pranešimų prenumerata metams 121,69 lt.

Naujausios kainos ir produktai

Nauji ypatingų žinių (know how) rinkiniai

 

SAM_9453

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s