Esu vaikinas, turiu dvi problemas, nežinau nuo ko pradėti spręsti

Klausimas: Esu vaikinas, turiu dvi problemas, nežinau nuo ko pradėti spręsti. Šiuo metu ieškau darbo, savo pinigus išleidau. Esu vienišas jau ilgą laiką. Ieškau merginos, bet nerandu. Norisi, kad mergina būtų graži, bet ar ji žiūrės į mane, kai tokia mano finansinė situacija. Ką man daryti?

Tomas Girdzijauskas:

Bendrai kalbant jūs vienu metu stokojate kelių rūšių energijos. Esate lyg įklimpęs automobilis, kurį reikia išbuksuoti kitos jėgos pagalba arba randant savyje užslėptus rezervus.

Taigi labai priklauso nuo energijos (gyvybinių ir finansinių) resursų:

  • Jei jūs 16-20 metų arba jei jūsų tėvai turi daug pinigų – reikia elgtis vienaip
  • Tačiau jei jūs ilgai nerandate merginos ir jei neturite pinigų – reiškia jūs jau ne 20metis, o vyresnis ir reiškia tėvai pinigų neduoda.

Būtų gerai daugiau informacijos, bet iš to ką parašėte, jums reiktų elgtis štai kaip:

Šeimos kūrimas yra daug daug kartų svarbiau nei darbas. Darbus žmonės gali keisti ir keičia dažnai, o sutuoktinį pakeisti – labai sudėtingas dalykas. Greičiausiai jūs vėluojate kurti šeimą, todėl jums reikia susitelkti į šeimos kūrimą kaip patį svarbiausią klausimą gyvenime. Kai žmogus turi nedaug resursų, jis turi daryti vieną pati svarbiausią, labiausiai situaciją (jėgas, motyvaciją) gelbstintį veiksmą. Jei vyras vienišas – jis praranda visas motyvacijas veikti, nes vien tik dirbdamas ir gaudamas pinigus jis neras esminio kabliuko gyvenimui, nes jis gyvena uždarame cikle/rate ir rūpinasi tik savimi. Vyras (žemiška prasme) rūpinasi savimi minimaliai ir taip jis laipsniškai tampa motyvaciniu ir fiziologiniu ligoniu. Žmogui natūralu rūpintis kitais ir vyrui rūpinimasis žmona, (o vėliau – vaikais) vyrą išveda iš užsiciklinimo, t.y. ydingo rūpinimosi tik savimi.

Ką daryti jei nepavyksta rasti merginos? O juo labiau – gražios? Net jei neturite pinigų – būtina ieškoti merginos, nes pačio ieškojimo procese viskas spręsis. Pats ieškojimo procesas yra vaistas įvairiomis prasmėmis, nes

  • žadina norus,
  • norą gyventi,
  • veikti,
  • judėti,
  • bendravimas neleidžia užstrigti liūdesyje,
  • leidžia pažinti didelį spektrą naujų žmonių

APIE SANTYKIUS RIMTAI IR NE_ BARZDA, PASTA IR KITAS JUOKAS PER AŠARAS

 

Kol rasite tinkamą mergina galite spėti surasti ir pakeisti darbą ir net ne vieną. Beieškant merginos reikia minimumo resursų – pakanka vien bendrauti internetu, laiškais, susitikti pusvalandžiui arbatai ir aiškintis požiūrį į gyvenimą, rinktis. Be to ieškoti ir rinktis būtina iš daugelio kandidačių, o ne rinktis iš vienos ar dviejų atsitiktinai sutiktų. Tai labai svarbu! Ir ypač svarbu – pats pažinčių procesas mokina bendravimo su priešinga lytimi. Leidžia pažinti priešingos lyties mąstymą ir priverčia pamatyti save iš šalies, pažinti bei taisyti, tobulinti save.

Jei nerandate merginos – greičiausiai ieškote ne savo žmonos, o kažkokio susikurto trumpalaikio vaizdinio, ieškote ne jums skirto žmogaus. Kai sutiksite potencialią žmoną – šiai moteriai/merginai taip rūpės vien tik būti su jumis, kad ji ras būdus kaip paskatinti jus visapusiškam progresui.

Jei mergina nori ateiti ant gatavo produkto (tobulo vyro) – reiškia nori pirkti brangų daiktą pigia kaina. Ar tai tokios žmonos norite?

Ieškokite į save panašaus lygio merginos ir rasite. Tai dar viena labai svarbi taisyklė. Beldžiančiam bus atidaryta. Ieškokite ir rasite.

Didelė pažinčių organizatorių patirtis rodo, kad ilgus metus neranda tie, kurie kelia gerokai per aukštus reikalavimus partneriui ir per žemus sau.

Dalyvavimas pažinčių procese savaime jus vers gydyti savo požiūrį ir elgesį.

Seni tekstai sako, kad jei vaikinas jau vyresnis, jei jis praleido normalų gamtinį šeimos kūrimo etapą arba poruojasi per nauja –  jis turi kurti šeimą net neturėdamas pinigų. Žmonos atsiradimas jį išjudins ir pavers aktyviu kaip raketa.

Aišku reikia aktyviai ieškoti ir rasite.

Turėkite omeny, kad jums skirtų merginų situacijos yra panašios į jūsų. Pagal garsios senos indų sutros užuominą bei JAV tyrimus geriausiai sutaria panašūs, panašaus  lygio žmonės. Turtingiems poruotis skirti turtingi, gražiems – gražūs, paprastiems – paprasti. Kiekvienas turi rinktis pagal savo lygį ir jei ieško ne savo lygio žmogaus – neras jo arba turės daug nereikalingų rūpesčių. Deja tai dažna lietuviška klaida – ieškojimas ne savo lygio žmogaus, t.y. per aukštas reikalavimų būsimam partneriui kėlimas. Jei norite turtingos ir gražios išvaizda merginos – o pat nesate nei turtuolis nei gražuolis – reiškia ieškote ne savo žmonos, t.y. bandote daryti vagystę – moterį, kuri jums negali priklausyti, ji ne jūsų.

Jei ieškosite savo lygio žmogaus – rasite. Tik ieškokite be paliovos.

Tagi dabartinėje situacijoje pirmiausia ir labiausiai ieškokite žmonos (mokinkitės bendrauti, lavinkite savo asmenines charakterio savybes, dirbkite su savimi), o darbas išsispręs eigoje kaip antraeilė priemonė.

REKOMENDUOJAME (dabar 5 Eur vertės knygelė NEMOKAMAI):

paz

 

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s