Kada vaikinas turėtų išsikraustyti vėliausiai iš tėvų namų?

Kada vaikinas turėtų išsikraustyti vėliausiai iš tėvų namų? Kokios galimos pasekmės su mergina, jei pas mane gyvena bute tik mama (jai mergina patinka, kalbasi)? Mama daro maistą. Kai mergina ateina, ji mums abiems pagamina ir pusryčius. Mergina sako, kad ją tas trikdo. Nesuprantu – kodėl?
Kada vaikinas turėtų išsikraustyti vėliausiai iš tėvų namų?
Normaliai gamtoje tėvai užaugina vaikus ir nori gyventi savo gyvenimus, o jaunas suaugęs žmogus irgi turi gyventi savo savarankišką gyvenimą. Jei negyvena, tai tampa padidintu rūpesčiu tėvams.

Pvz. liūtės griežtai varo suaugusius vaikus šalin. Kai kurie paukščiai meta suaugusius vaikus iš lizdo, kad vaikai pradėtų patys gyventi, nes jie jau stiprūs. Normaliems tėvams kuo anksčiau vaikas tampa savarankišku – tuo geriau.

Tačiau pas lietuvius (ir šiaip Vakarų pasaulyje) šiuo metu santykiai šeimose yra sutrikę, susimaišę, nenormalūs, o vaikai tampa savarankiškais ne nuo 18, bet nuo 24-25 metų, t.y rimtai vėluoja mažiausiai 7 metus. Tai užsitęsusi vaikystė. Anksčiau jau 18-20 metų tarpe sukurdavo šeimą ir pagimdydavo pirmus savo vaikus.

Jei kalbėti apie dabartinę nenormalią lietuvišką situaciją, tai reiktų, kad vaikai išeitų iš tėvų namų maždaug tarp 18-25 metų, kad šiam epizode kurtų šeimas ir pradėtų gyventi atskirai savo naujuose būstuose. Bet kiek pastebiu, jie dar labiau vėluoja ir šeimas sukuria 25-30 metų tarpsnyje. Tai tikrai nenormalu.

Aš siūlau – kiek įmanoma, kuo anksčiau. Taip geriau visiems.

Kitas svarbus momentas – gerai jei šeimos dar nesukūręs jaunuolis gyvena su tėvais ir po to iškart pereina į gyvenimą su savo naująja antra puse, t.y. negyvena vienas atskirai, nes tai pavojinga ir sveikatos ir depresijos, užsidarymo į save prasme. Ypač – vaikinams.

O reakcijos tarp jūsų mamos ir merginos yra klasikinė vadovėlinė situacija – tai marčios ir anytos sprogstamasis efektas. Kodėl taip? Todėl, kad jos abi nori jus savintis, abi pretenduoja į jus. Tai amžina moterų konkurencija dėl vyrų kūno ir sielos (dėmesio). Tokia moters prigimtis. Tai didelė ir įdomi tema.

Jei norite ramybės šeimoje sukūrus šeimą marčia ir anytą geriausia laikyti per pagarbų atstumą.

****

Pranešimų prenumerata metams kainuoja tik 121,69 lt. (naujausios kainos ir produktai čia)

 

DSC00040

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s