Kai gaunu iš vyro žinutę – mano namiškiai supranta iškart – sako jog pasikeičia mano elgesys, net balso tembras. Ka tai reiškia?

su vyru negyvename kartu, tačiau bandome susitaikyti. Kai gaunu is jo žinute mano namiškiai supranta iškart – sako jog pasikeičia mano elgesys, net balso tembras. ką tai reiškia? kodėl taip vyksta? net norėdama šitosukontroliuoti negaliu.

  1. jei palyginti žmogų pagal jo energetiką / energiją su kitais objektais su kuriais mums dažniausiai tenka susidurti kasdienybėje, pvz daiktais, medžiais, gamtos stichijomis, gyvūnais, technika ir panašiai – lyginant su jais visais žmogus yra aukštos (ir net labai sukštos) energijos šaltinis. Praktiškai bet koks žmogus gali mus išgąsdinti, pakenkti, arba suteikti malonumą, atnešti gerą žinią arba gerą ženklą. Jei žmogus yra vienas dykynėje ir neturi pagalbos – bet koks kitas žmogus gali būti jam išgelbėjimu (arba mirtimi). Todėl vien kontaktas su vyru jau yra rimtas dalykas.
  2. Kontaktas su artimu žmogumi (sutuoktiniu) gali būti dar stipresnis, nei su  svetimais.
  3. taigi čia kalbėjau tik apie kontaktą, susidūrimą, vaizdinį-apsireiškimą, apraišką dar be informacijos impulso
  4. Žodžių, informacijos, žinios galia, impulsas kurį skleidžia žmogus (artimas vyras) yra dar didesnė galia, nei tik žmogaus apsireiškimas. Žodžiai yra apskritai pati didžiausia galia kokią žmogus gauna ir perduoda, t.y. per žodinę informaciją keliauja didžiausi žmogiški impulsai-poveikiai. O žodinė informacija yra labiausiai supakuota sukoncentuota vaizdinių-vibracijų forma.
  5. taigi jūsų susidūrimas su vyru (o žinutė jumyse sukelia vyro vaizdinį) ir gavimas konkrečios žinios iš jo yra didelis poveikis,
  6. o jei žmogus yra įsijautrinęs tuo metu arba apskritai jautresnis – dar didesnis efektas.
  7. Dar atskira kalba gali būti konkretūs klausimai ir konkrečios jūsų abiejų būsenos įskaitant fiziologinę širdies būklę (ką svarbu žinoti nagrinėjant tokį atvejį).
  8. Jei nėra dar kokių nors nepaminėtų aplinkybių – manau neraiktų labai sureikšminti šio klausimo, nes panašiai vyksta su visais žmonėmis – gaudami kito žmogaus impulsus mes keičiamės – pradžioj ryškiai banguoja mūsų siela, o vėliau nusistovi, bet taip po truputį gaudami poveikius (įtakas) keičiasi mūsų elgesys.

****

Pranešimų prenumerata metams kainuoja tik 121,69 lt. (naujausios kainos ir produktai čia)

spring

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s