Žodžiai ir veiksmai yra skirtingi dalykai. Ypač – moterų požiūriu

Žodžiai ir veiksmai yra skirtingi dalykai. Ypač – moterų požiūriu.

Draugavimą kaip kas nori taip supranta – vieni griežtai, kiti minkštai. Be to vyrai ir moterys draugavimą supranta visiškai skirtingai.
Pasipiršimas tam ir skirtas, kad nebebūtų jokių interpretacijų, kad visiems būtų VIENODAI aišku, kad pora griežtai atsiriboja nuo trečiųjų pretendentų ir ruošiasi santuokai.

Jei vaikinas ir mergina draugauja, bet vaikinas nesiima rimtų veiksmų (neperka žiedo, neprašo jos rankos, neskuba ir rimtai neketina ją vesti) – merginai toks susitarimas yra mažareikšmis, t.y. tik geriau negu nieko. Moterų konsultacijose daug tokių atvejų – moterys klausia ką daryti kai draugauja su vienu vyru ilgai, bet nulis rezultatų ir atsiranda kitas, rodantis didelį norą kurti šeimą ir nedelsiant.

Pasigilinkite rimčiau į moterų mąstymą. Merginas domina vaikinų veiksmai, o ne susitarimai žodžiu (ar savo fantazijose), kad mes draugaujame. Maža to – yra daryti puikūs tyrimai, parodantys kaip skirtingai draugavimą supranta vaikinai ir merginos. Vaikinas įsivaizduoja, kad draugaudamas su mergina, bet nepasipiršęs turi į ją tokias rimtas teises lyg būtų sutuoktinis. Tuo tarpu mergina į jį žiūri greičiau kaip į patogią nuobodulio išblaškymo priemonę ir tik galbūt potencialią galimybę sukurti šeimą, bet ne kaip į absoliučiai rimtą reikalą.

Draugavimą kaip kas nori taip supranta – vieni griežtai, kiti minkštai.

Draugaujantys nenešioja žiedų, t.y. visiems akivaizdžių susiporavimo ženklų, todėl provokuoja ir duoda teisę kitiems bei sau bendravimui su trečiaisiais asmenimis, kurie irgi gali pretenduoti į realų poravimąsi, intymumą ir net apvaisinimą. Kol neįvyko susižadėjimas-susižiedavimas staiga pasipiršus trečiam perspektyvesniam vaikinui merginai lengvai “išgaruos“ draugystė su pirmuoju, nes pirmasis vaikinas-draugas neparodė tokio didelio ir konkretaus noro ir veiksmo kurti šeimą kaip tas kuris pasipiršo.

Jei vaikinas draugauja su mergina ir leidžia vaikščioti jai be (sužadėtuvių) žiedo – reiškia jis į ją rimtai nežiūri, nes bet kurie svetimi vaikinai panorėję ją kabins ir ims kaip laisvąją. Jei jis draugauja su mergina ir pats vaikšto be (sužadėtuvių) žiedo – reiškia jį laisvai kabins svetimos merginos ir jis pats sau tyliai suteiks teisę be stabdžių kalbinti bet kurias merginas.

Normaliai žmonijose nebuvo ir nėra tokio dalyko kaip ilgai besitęsianti vaikino ir merginos draugystė. Tai tik Vakarų “išradimas“ tiksliau liga XXa. Arba vaikinas sutikęs vertingą merginą peršasi, kuria šeimą ir gimdo vaikus arba aktyviai ieško toliau. Iš tikrųjų toks dabartinis kai kurių ir net dažnų jaunuolių “draugavimas“ yra sutrikusios šeimos, sutrikusios visuomenės, sutrikusių taisyklių dalis.

Tai gal net degradacija žemiau džiunglių įstatymų.

Pranešimų prenumerata metams tik 121,69 lt.
Naujausios kainos ir produktai čia

 

bc7f1850b3d111e3b6f212ff6cb531cd_8

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s