Draugė (dvejus metus draugaujame) priekaištauja dėl netvarkos mano kambaryje (gyvenu su mama bute).

Draugė (dvejus metus draugaujame) priekaištauja dėl netvarkos mano kambaryje (gyvenu su mama bute). Man 29. Ji sako, kad jai prasidėjo depresija ir krito motyvacija stengtis dėl mūsų ateities dėl netvarkos, mano požiūrio į tvarką. Aš dirbu. Tie namai laikini. Koks skirtumas. Kaip man ją nuraminti?

 1. Dvi šeimininkės negali gyventi viename būste. Kiekviena turi ir nustato savo tvarką namuose iki smulkmenų. Vyrai sutverti taip, kad jei nei mato tų smulkmenų nei supranta jų reikšmės. O reikšmė yra rimta ir didelė. Tai kaip sutvarkyti (arba nesutvarkyti) namai moterims yra LABAI svarbu objektyviai.
 2. Draugę reikia ne kankinti bardaku kambaryje, o:
  1. pirštis jai;
  2. kurti šeimą su ja;
  3. ir nešti muilą iš svetimų namų (namai/aplinka kuriuose užaugote, nežiūrint, kad jie jums svarbūs ir mieli, bet yra ne jūsų, o tėvų nuosavybė, todėl techniškai kalbant jie yra svetimi. Muilą nešti todėl, kad taip aiškiau skamba;
  4. t.y. kurti savo namus ilgai nedelsiant
 3. Jei kitaip neįmanoma – susitikinėti kur nors kitur kur patinka merginai.
 4. Esmė greičiausiai yra ne kambaryje, o tame kad tai – kitos moters šeimininkės dominija/erdvė. Mergina tokiu netiesioginiu būdu (gal būt ji to dar neįsisąmonino, bet anksčiau ar vėliau merginos tai suvokia pačios sau ir sako tiesiai) duoda suprasti, kad tai svetimos patelės lizdas, kuriame viskas yra kitos patelės kvapas ir skonis. Vyrai to nejaučia ir nesupranta, o moterims tai yra neperžengiama.
 5. Jei norite turėti žmoną – spręskite šį klausimą nedelsdamas.
 6. Kitais žodžiais kalbant jūs turie apsispręsti kas jums svarbiau – jūsų prisirišimas prie savo mamos ir jos namų (t.y. savo vaikystės etapo), ar naujas gyvenimas, t.y. jauna žmona ir jos tvarkomi namai.
 7. Beje, jūs vėluojate kurti šeimą jau 10 metų. Normaliai šeimą reiktų kurti tarp 18-21 metų, taigi jūsų vaikystė užsitęsusi apie 10 metų. Tai reiškia, kad reikia studijuoti vyrišką išmintį, upgradinti savo vyrišką protą-mąstymą iki subrendusio suaugusio vyro. Gaila, deja ir galiu paguosti – dauguma Lietuvos vyrų vėluoja panašiai kaip ir jūs. Nežiūrint į tai visvien toks vėlavimas yra rimtas dalykas, o čia problema kad visa Lietuvos visuomenė sunkiai serga, todėl visiems kas gali reikia skubiai lipti iš šios galeros ir dirbti su savimi asmeniškai, tobulinti save.
 8. Jei mergina laiko kad jūsų požiūris į tvarką namuose yra taisytinas tai čia yra štai kas:
  1. Apskritai merginos yra žymiai tvarkingesnės tam tarpe butiyje, namuose, jos į namus (ir jų š žiūri daug kartų reikliau
  2. Daugelis vaikinų žymiai mažiau tvarkingi, tačiau

Pranešimų prenumerata metams tik 121,69 lt.
Naujausios kainos ir produktai čia

 

rose3

 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s