Buvęs vaikinas prašo manęs patarimo

Buvęs vaikinas (dabar turiu kitą vaikiną ir bendraujame jau beveik dveji metai) parašė laišką su ilga istorija apie dabartinius savo santykius ir prašo manęs patarimo. Atrašiau labai dalykiškai, kad jam reikia didinti pasitikėjimą savimi ir pan., bet nieko nekomentavau. Kaip elgtis reik?

Iš esmės jūs pasielgėte gerai, bet sutuoktinio požiūriu reiktų elgtis dar griežčiau.

Jei jūs jau esate rimtuose stabiliuose santykiuose – tai geriau apskritai su kitais vyrais asmeniškai nebendrauti niekaip, įskaitant ir laiškais. Tiesiog nereaguoti, o jei jis nepaliaujamai rašys – mandagiai ir pagarbiai nukreipti į santykių specialistus, priduriant, kad jūs esate užimta ir taškas.

Jei norite išsaugoti savo esamus santykius – be savo vyro žinios neturėkite jokių asmeninių kontaktų su svetimais vyrais. Paprasta kalba kalbant – jei į jus kreipiasi svetimas vyras – elkitės lyg sekretorė – peradresuokite jį į savo vyrą.

**********************************************************************************

Geriausi mano tekstai, kuriuos labiausiai rekomenduoju

Atsiliepimai apie Tomą

Naujausios kainos ir produktai čia

Man labiausiai patikusios išmintingų viso pasaulio žmonių citatos

Pranešimų prenumerata metams tik 121,69 lt.

Kritikavimo taisyklės

Ar vaikų gimdymas ,,kiek dievas davė“ ne proto stygiaus požymis?

Esu vaikinas, turiu dvi problemas, nežinau nuo ko pradėti spręsti V2.0

Man 25 ir aš vis dar viena. Esu fotomodelis ir madų dizainerė ir niekada neturėjau rimtų santykių, nors turėjau šimtus pasimatymų

 

povai

12 komentarų “Buvęs vaikinas prašo manęs patarimo

  1. Miela Aguona, Jūs pamiršote parašyti – o koks Jūsų atsakymas į klausimą.

   1. Man atrodo, kad žmonės – ne gyvūnai; ne kiekvienas tiesioginis kontaktas tarp priešingų lyčių asenų būtinai veda prie sekso (ar romantinių jausmų), todėl ir atsakyti į laiškus galima savarankiškai 😉 Ko gi nepatarti buvusiam vaikinui? Juk buvę ir į praeitį nugrimzdę santykiai tik tuo ir prasmingi, kad leidžia abiems pasimokyti iš savo kaidų. O toks moters suvaržymas (“nueidimas“ iki savo poreikių, požiūrio ir t.t. išreikšti neprivalančios ir nesugebančios savo vyro “sekretorės“) – grynas nužmoginimas.

   2. Ačiū už atsakymą!

    Jūs kalbata apie idealius žmones, idelią visuomenę idealioje situacijoje. Realybė yra gerokai kitokia.

    Jei žmonės – ne gyvūnai – tai kodėl jie turi VISUS gyvūno požymius ir savybes? Maža to – jie turi tobulus gyvūniškus požymius ir savybes.

    Ne kiekvienas mažo vaiko naudojimasis peiliu arba degtukais baigiasi žaizdomis ir skausmu. Tai nereiškia, kad tėvai turi leisti vaikams žaisti su pavojingais daiktais.

    Vyrai ir moterys turi jautrią sensorinę sistemą bei vaizduotę, kas greitai sužadina lytinių instinktų automatiką. Nesaugant šios automatikos rimtomis apsaugomis – šeimos greitai suyra. Skyrybų rekordai ir prasideda būtent nuo tokių nekaltų kontaktų.

    Be to jei bendravimas gali atrodyti nekaltas žmonai ir buvusiam draugui – tai labai toli gražu ne savaime aišku daugumai normalių sutuoktinių vyrų. Užteks jei vyras tik sužinos, kad vyko toks kontaktas be jo žinios – jau prasidės grandininė reakcija, kurią po to neįmanoma pasukti atgal. Gal būt jūs turite kokį nors universalų vaistą daugumo vyrų paprotinimui tokiose situacijose, bet man neteko girdėti, kad dauguma vyrų NORĖTŲ ir LEISTŲ žmonai susirašinėti ir bendrauti su buvusiu jos draugu. Ar net siūlytų jai bendrauti ir nekreiptų dėmesį į tai.

    Maža to – norint išsaugoti taiką, ištikimybę ir santarvę reikia saugoti net užuominų į kokias nors buvusias praeities istorijas, o juo labiau – bendrauti!

    Pasimokymas iš klaidų ir būtų kontaktų NEATNAUJINIMAS. O bendravimas – tai naujos pavojingos klaidos darymas.

    Moters niekas nesuvaržo. Ji pati savo noru išsirenka sau vyrą ir jam, o niekam kitam skiria visą savo gyvenimą. Santuoka būtent tam ir yra. Moterys kurios nori bendrauti su buvusiais – jos neteka, nekuria šeimų.

    Žmogus tik pats save kelia arba leidžia žmogiškumo prasme. Be jo paties sankcijos, valios niekas su juo nevyksta.

   3. Man Jūsų samprotavimai vistiek atrodo neįtikinami, giliai nelogiški ir netgi žalingi (turint omenyje, kad į Jūsų savotišką nuomonę atsižvelgia daug žmonių. Tikiuosi, tai nesužaloja jų gyenimų…). Pavyzdžiui, mano ir Jūsų kontaktas – jau negalimas?… Susirašinėjau neatsiklausi širdies draugo, o ne, turbūt santykiai žlugs! 😀
    Man daug priimtinesnė tokių santykių filosofų kaip Krishnamurti pozicija (beje, rekomenduoju ką nors iš jo veikalų paskaityti, galbūt ir Jūs atrasite sau ką įdomaus).

   4. Aguona, man atrodo jus nemokate skaityti-cia buvo esme “asmeniniais“ klausimais.Ne dalykiniais ar profesiniais.
    Ar žalingi patarimai-paskaitykite atsiliepimus. Žalingais laikau burimus, kurie tikrai zaloja zmoniu gyvenimus.Manau jais ir uzsiimate sekmingai:) Beje kaip zmogus gali sprest apie logika, praktikuodamas burimus, kur burimuose logika? Aguona?:))L.

   5. Būrimai pagrįsti savita geležine logika 😉 Jei tik netingėtumėte įsigilinti. Kaip ir magijos etnografinis tyrinėjimas. O štai santykiai bei jausmai vargu ar visada pagrįsti logika, ir vargu ar galima išvesti griežtas taisykles, tokias kaip “visi visada privalo daryti taip, kitaip santykiai žlugs! Ir jokiu būdu negalima daryti anaip!“

   6. Gyvenime yra bendri amžini principai kaip verta arba reikia elgtis daugumai žmonių daugumoje atvejų. O kaip konkretus žmogus juos supranta, interpretuoja ir vykdo – tai jau jo asmeninis reikalas.

    Pvz yra šeimoje taisyklė: teik tik malonumą (sutuoktiniui) ir nė mažiausių skausmo. Arba kitaip sakant – mylėk artimą kaip save, daryk kitam tai ką nori kad tau darytų. Visos kitos taisyklės šeimoje yra išvestinės iš šio principo.

    O gal jūs manote, kad šeimoje nereikia paisyti šio principo???

    Kiekvienas žmogus kalba apie logiką ir jausmus iš savo subjektyvaus lygio, tačiau objektyvūs amžini dalykai nuo to nesikeičia.

   7. “Būrimai pagrįsti savita geležine logika“ :))) Burimų logika žmogui formuoja likimą. Manau vitoj to geriau naudoti maldą ir studijuoti patikrintą laiko išmintį.

    P.s.Griežtas taisykles, dėsnius sąlygoja tūkstančiai pasikartojančių patirčių per tūkstančius metų – gali išradinėti dviratį kiek nori, vistiek atsidursi ten pat. Žmonės nesikeičia. Kažkada ateityje mūsų kartą laikys viduramžiais.

   8. Miela Aguona
    ačiū už atsakymą, tik prašau rašyti dalykiškai apie temą, o ne emocingais asmeniškumais.

    Taip pat skaitykit įdėmiai pirminį atsakymą:
    “Jei norite išsaugoti savo esamus santykius – be savo vyro žinios neturėkite jokių asmeninių kontaktų su svetimais vyrais“, t.y. negalimas ASMENINIS sutuoktinio kontaktas su svetimais priešingos lyties žmonėmis.

    Dalykiniais klausimais niekas nedraudžia bendrauti.

    Jei konkrečiai jūsų atveju:
    Jei jūs rašote man asmeniškai arba asmeniškumais – negalimas, nes jis veda už dalykinio bendravimo į asmeninį santyikį.
    Jei jūs rašote dalykiškai ir išlaikydama pagarbų atstumą – kontaktas galimas. Viską lemia slaptas motyvas, siekis.

    Papildau: susikūrus šeimai/porai visi sutuoktinio ASMENINIAI santykiai su priešingos lyties asmenimis turi būti nutraukti, nes pačius svarbiausiu asmeniu sutuoktinio gyvenime tampa jo sutuoktinis. Man neteko girdėti, kad po santuokos vyras savo žmoną skatintų ir drąsintų dar labiau asmeniškai bendrauti su kitais vyrais, o žmona savo vyrą skatintų ir drąsintų dar labiau bendrauti su svetimomis moterimis.

    Jei sutuoktinis po santuokos toliau lyg niekur nieko asmeniškai bendrauja su priešingos lyties asmenimis – santuoka tampa neįmanoma.

    Miela Aguona, ačiū jums už siūlymą skaityti Krišnamurti. Deja aš juo pasidomėjau 1990 metais. Jo mintys vertingos ir įdomios, bet tai tikrai nėra vienintelis išminties šaltinis pasaulyje, o juo labiau – atsakantis į visą šiuolaikinių gyvenimo iššūkių spektrą. Pasaulis yra didelis, išminties šaltinių pasirinkimas milžiniškas. Rekomenduoju jums perskaityti dar kokius 60 kitų išmintingų mokytojų ir imant platų spektrą pasaulėžiūrų, tikybų, mitologijų, o ne tik induistinės, teosofinės, okultinės arba ezoterinės krypties.

    Jei jūs norite argumentų, įtikinimo vyrų-moterų santykių tematika, tai skaitykite ne Krišnamurti, bet šeimos temos neginčijamus amžinus profesionalus, kurie turi dideles stiprias stabilias šeimas ir iki niuansų žino vyrų moterų santykių subtilybes.

 1. Jeigu partneris ar partenrė iki tiek nepasitiki, kad santykiai dėl tokių niekų gali suirti, tai ko gero apie nerimtus santykius ir kalbate.

  Aš siūlau partneriams pasitikėti vienam kitu ir kalbėtis.

  1. Linai ačiū už komentarą

   partneriams pasitikėti vienam kitu ir kalbėtis – nėra automatinis dalykas, kuris iškart suveiks pasiūlius tai padaryti.

   Tai didžiausias menas šeimoje, kurio rimtai ir dėmesingai mokomasi. Būtent dėl šių gebėjimų ir žinių stokos skiriasi šeimos.

   Santykiai dėl tokių niekų gali suirti? Asmeninis bendravimas su buvusiu draugu nėra niekai – tai labai rimta. Vien tik kalbėjimas arba užsiminimas apie buvusius partnerius yra labai pavojingas šeimoje, o ką kalbėti jei atnaujinamas kontaktas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s