Kokius klausimus užuot, norint išsiaiškint ar vaikinas neturi kitų (lygiagrečių) merginų?

“Jei mergina siekia šeimos (ir juo labiau jei šis klausimas jai atrodo svarbus) – ji turėtų nebetęsti naujų bendravimo etapų, kol neišsiaiškins šio klausimo, tiksliau kol neišsiaiškins ar nėra lygiagrečių merginų.“ O kokius klausimus užuot, norint išsiaiškint?

Pats efektyviausias būdas – nustoti bendrauti slapčia namuose, uždarose patalpose ir pradėti bendravimą tik viešumoje, sąmoningai, kryptingai ir planingai susitikti ir susitikinėti su vaikino tėvais, artimaisiais, giminėmis, bei vaikiną vestis pas savo tėvus, artimuosius, gimines.

Artimieji ir vyresnieji daug daugiau apie jį žino ir greičiau supras nei jūs kame reikalas. Jų reakcijos viską parodys.

Dar daugiau – jo paties reakcijos į tokį jūsų planą iškart atskleis kortas. Jei vaikinas rimtai žiūri į jus, jei jūs esate vienintelė (arba pati svarbiausia iš visų kitų kandidačių) – jis norės su jumis bendrauti iš viešumoje ir tėvų-giminių ratuose.

Jei jis turi kitas merginas, arba jei jūs nesate jam svarbiausia, arba jei jis nežiūri į jus rimtai – jis iškart išsiduos, kad nenori viešumos, kad nenori kad jūsų kaip pora pasirodytumėt pas jo ir jūsų artimuosius.

Tai senas aiškus testas, privaloma pažiničų proceso dalis. Japonijoje ir kitose šalyse pažintis būtent nuo to ir pradeda – nuo kontakto su tėvais. Tada atkrenta daugybė tuščio laiko gaišimo ir kankinimosi nežinioje.

Paprastai kalbant – jei pora nori kurti šeimą, o ne užsiimnėti seksualiniais ekperimentais – tai į susitikimus su tėvais žiūri rimtai, atvirai ir nuoširdžiai. Jei turi kokių nors neaiškių tikslų, jei dar nesubrebdę šeimai – vengia susitikimo su tėvais. Apskritai vengia viešumos, arba viešumoje būna įsitempę, jaučiasi blogai.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s