Kaimynas paprašė parašyti: skiriasi po 20metų, 3 vaikai. Kaip įtikinti žmoną parduoti butą? 1 DALIS

Kaimynas paprašė parašyti. Su žmona keturių kambarių bute gyvena 20 metų turi 3 vaikus. Nori skirtis su žmona susirado kitą moterį. Žmona nori butą dalinti į dvi dalis, alimentų už du vaikus. Bet nesutinka buto parduoti ir kaimynas tokiu atveju tampa įkaitu savo bute. Kaip įtikinti žmoną parduoti butą?

Apskritai tai reiktų daugiau žinių apie šią situaciją, todėl geriau rašykite man privačiai.
Tačiau iš to kas žinoma šioje situacijoje galioja tokia logika:

  • Būtina padaryti viską ką įmanoma, kad atstatyti vyro ir žmonos santykius pirmojoje 3 vaikų šeimoje dar neišsiskyrus. Taip, tai sunku, bet išsiskyrus gali kilti dar daugiau problemų. Daugybėje šeimų skiriamasi dėl neteisingų, nepagrįstų priežasčių. Dėl serijos kvailų klaidų, kurias galima būtų ištaisyti. Po skyrybų patenkama vėl į tokią pačią situaciją, nes kartojamos tos pačios klaidos. Net pačiu blogiausiu atveju, net jei atrodo, kad skyrybos būtinos ir neišvengiamos būtina skubiai gesinti nesantaikos gaisrą, išsiaiškinti ir ištaisyti tikrąsias abiejų pusių padarytas klaidas. Tik po to kai pasiekta taika ir jei nusiraminus vis vien vėl daromas skyrybų sprendimas (devynis kart pamatuok i po to kirpk) – tik tada skyrybos pateisinamos.
  • Skiriantis būtina išlaikyti kiek įmanoma gerus santykius su buvusiu sutuoktiniu. To reikia dėl daugybės priežasčių. Net jei buvę sutuoktiniai nebegali intymiai sugyventi, tačiau jie puikiai gali išlikti tėvo ir motinos rolėse.
  • Žmonės ir jų santykiai yra daug kartų svarbiau už turto-pinigų klausimus. Turi būti sprendžiamas taip, kad visos pusės liktų santaikoje.
  • Pagal kai kurių šalių praktiką, jei vyras ir žmona nebegali intymiai sugyventi ir jei pirmoji žmona leidžia jam įsigyti naują žmoną – tik tada ji gali kurti naują šeimą. Jis gali ramiai išeiti į naują šeimą, jei pirmoji žmona gauna viską ko nori. Antraip jame liks įtampos, kurios neleis ramiai gyventi naujoje šeimoje ir kels įtampą ir naujai žmonai. Todėl vardan jo paties ir visų artimųjų ramybės vyras turi pilnai sutvarkyti santykius su pirmąja žmona ir tada imtis naujos šeimos.

Antra dalis-prenumeratoriams

Seminaras Vilniuje 2014 gegužės 24

Pranešimų prenumerata metams 121,69 lt.

Naujausios kainos ir produktai

Nauji ypatingų žinių (know how) rinkiniai

SAM_9351

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s