Kaip sukurti ramybę namuose? Dabar visur lekiame, skubame, nespėjame, aš stresuoju dėl vaikelio, vyras nespėja atlikti darbų.

Kaip sukurti ramybę namuose? Dabar visur lekiame, skubame, nespėjame, aš stresuoju dėl vaikelio, vyras nespėja atlikti darbų. Manau, kad vaikui nesveika augti tokioje aplinkoje…

  1. Bendrąja prasme ramybės namuose kūrimas yra rimtas, nuoseklus vyrų moterų santykių temos studijavimas.
  2. Būtina įvesti laiko valdymo pagal prioritetus sistemą ir kitas saviorganizavimo priemones. Tai seniai išbandyti ir veikiantys elementarūs dalykai, bet kurių nuo tam tikro užimtumo laipsnio gyventi tiesiog nebeįmanoma. Žmonių darbų, veiklų, užduočių vykdyme būna iš esmės tokia pati betvarkė kaip ir daiktuose. Žmonės daro daugybę visiškai nereikalingų darbų arba paskęsta begalėje penktaeilių visiškai nereikšmingų ir netgi beverčių veiklų, kai tuo tarpu pirmaeiliai darbai išvis nevykdomi. Didinti savo veiklos efektyvumą yra esminė užduotis bet kuriam vadovui, o šeima yra mikro įmonė, kurioje taip pat būtina nuolat vis geriau organizuoti save ir šeimos gyvenimą.
  3. Ramybės reikia siekti savyje, t.y. pažinti save ir ugdyti savo asmenybę. Tai daryti kiekviename sutuoktinyje atskirai paėmus, tačiau pradėti tik nuo savęs. Iš dalies tai apima ir laiko valdymą, bet didžioji dalis darbo su savimi yra platus kokios nors dvasinės tradicijos studijavimas, dvasinio mokytojo turėjimas arba aktyvus tokių mokytojų mokymų klausymas.
  4. O vaiko klausimas šiame kontekste neturi būti sureikšminamas, nes jei tėvai mokosi valdyti save, savo mintis, jausmus, savo gyvenimus,  jei pasiekia vidinę ramybę ir taiką namuose – vaikas automatiškai perims tai iš tėvų.tulpes
Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s