labai dekoju uz atsakyma! savo vyrui atleisti galiu, taciau bijau, kad tai vel pasikartos ir vel liksiu viena sunkiausiu gyvenimo metu – pvz uzpuolus sunkiai ligai (juk vel gi butu labai sunku, sypsotis, nereikalauti pagalbos ar panasiai jeigu vyras butu nelinkes padeti)?

Jei vadinate ir laikote žmogų savo vyru – tai viena: atleiskite jam besąlygiškai visas jo išdaigas, nes vyras yra žmonos kūno dalis ir jūs pati juo rūpinkitės. Pasidomėkite ar vyras gauna viską ko iš žmonos nori, nes vyrai yra labai nekalbūs ir nesiskundžia garsiai, kai turi problemų.

Jei manote, kad santuoka yra biznis, jei užsiimate verslu pirkti parduoti paslaugas, t.y. pagalbą sunkiu metu – tai kita: samdykite globą už pinigus ir nereikalaukite to iš vyro. Ir džiaukitės tuo ką iš vyro gaunate.

O savo baimes reikia spręsti savarankiškai ir nekelti kaltės ant kitų žmonių. Jūsų baimės, t.y. tai kas vyksta jūsų sielos, jūsų minčių viduje yra ne jūsų vyro, o jūsų pačios reikalas.

Bendraukite su vyru taip švelniai, pagarbiai ir mandagiai, kad nekiltų skausmo nei jums nei jam.

Vyras yra kaip lokys iš garsios japonų pasakos. Jei nutolsi per toli nuo jo – neteksi apsaugos. Jei priartėsi per daug – susižeisi.
Vyras yra kaip Saulė/liepsna – nutolsi per daug – sušalsi, priartėsi per arti – nudegsi.

Tikra šeima yra tik besąlygiškas ABIPUSIS pasiaukojimas ir jei artimas padaro ką nors jums nemalonaus – atleiskite daugybę kartų.

Advertisements