Turiu vaikiną. Jis nepasipiršęs. Šiandien ėjau į draugišką susitikimą su buvusiu bičiuliu

Turiu vaikiną. Jis nepasipiršęs. Šiandien ėjau į draugišką susitikimą su buvusiu bičiuliu. Savo vaikinui sakiau: einu į susitikimą, ir tiek. Grįždama namo (dar sėdėdama bičiulio mašinoje) pamačiau savo vaikiną. Buvo šokas!!! Jis mane sekė. Jis galvoja, kad jo nemačiau. Kaip elgtis?Pasakyti/nesakyti?

Pirma:

 1. Jei jūs jį laikote savo vaikinu – tai nevaikščiokite į jokius susitikimus su  jokiais vaikinais. Jei jūsų vaikinas sekioja jus – reiškia jis jus jau savinasi. Jei savinasi – reiškia per arti jį prisileidote, suteikėte jam viltį.
 2. Jei jį laikote nepasipiršusiu – tai nelaikykite ir nevadinkite jo vaikinu.

Apsispręskite kas iš šių dviejų santykių ir praneškite vaikinui aiškią žinutę kodėl būtent taip.

Taigi šoką sukėlėte pati sau.

Antra:

Jei jūsų vaikinas jus šokiruoja – reiškia per mažai jį pažįstate. Prieš pradedant rimtai bendrauti vertėtų gerai susipažinti su žmogum, jo artimaisiais ir visa jo aplinka.

Trečia:

Kaip elgtis? Nesureikšminti situacijos t.y. būsenos, kurią jūs pati sukėlėte savyje ir nekelti jos į vaikiną. Jis yra toks koks yra – nori seka, nori neseka. Arba jūs jį priimate tokį koks yra arba ne. Viskas ka jums iš tikto reikai daryti – iki galo nuosekliai su juo susipažinti ir apsispręsti ar norite ateities su juo ar ne.

Sakykite ką nors apie tą susidūrimą tik tuo atveju, jei jis pats paklaus.

Straipsnių prenumerata metams kainuoja tik 121,69 lt (naujausios kainos čia)

vanduo

Reklama

2 komentarai “Turiu vaikiną. Jis nepasipiršęs. Šiandien ėjau į draugišką susitikimą su buvusiu bičiuliu

 1. Tiek klausimas nesąmoningas, tiek atsakymas, nepykite.
  Jei mergina pasakė savo vaikinui, kadeina į susitikimą ir jei vaikinas pamatė ją kito draugo autoobilyje, tai negali nieko sakyti, nes ji pasakė, kad eina į susitikimą, o jei jis neklausė su kuo tai ir pykti negali. Ypač jei buvo draugiškas susitikimas.
  Kaip suprasti nepasipiršęs? Pasipiršęs ar ne, jei mergina DRAUGAUJA su vaikinu, tai jai neturėtų kilti noras eiti į susitikimus ar pasimatymus su kitais, o jei kyla toks noras, tai reiškia šalia esantis žmogus yra netinkamas.

  1. Žodžiai ir veiksmai yra skirtingi dalykai. Ypač – moterų požiūriu.
   Draugavimą kaip kas nori taip supranta – vieni griežtai, kiti minkštai. Be to vyrai ir moterys draugavimą supranta visiškai skirtingai.
   Pasipiršimas tam ir skirtas, kad nebebūtų jokių interpretacijų, kad visiems būtų VIENODAI aišku, kad pora griežtai atsiriboja nuo trečiųjų pretendentų ir ruošiasi santuokai.

   Jei vaikinas ir mergina draugauja, bet vaikinas nesiima rimtų veiksmų (neperka žiedo, neprašo jos rankos, neskuba ir rimtai neketina ją vesti) – merginai toks susitarimas yra mažareikšmis, t.y. tik geriau negu nieko. Moterų konsultacijose daug tokių atvejų – moterys klausia ką daryti kai draugauja su vienu vyru ilgai, bet nulis rezultatų ir atsiranda kitas, rodantis didelį norą kurti šeimą ir nedelsiant.

   Pasigilinkite rimčiau į moterų mąstymą. Merginas domina vaikinų veiksmai, o ne susitarimai žodžiu (ar savo fantazijose), kad mes draugaujame. Maža to – yra daryti puikūs tyrimai, parodantys kaip skirtingai draugavimą supranta vaikinai ir merginos. Vaikinas įsivaizduoja, kad draugaudamas su mergina, bet nepasipiršęs turi į ją tokias rimtas teises lyg būtų sutuoktinis. Tuo tarpu mergina į jį žiūri greičiau kaip į patogią nuobodulio išblaškymo priemonę ir tik galbūt potencialią galimybę sukurti šeimą, bet ne kaip į absoliučiai rimtą reikalą.

   Draugavimą kaip kas nori taip supranta – vieni griežtai, kiti minkštai.

   Draugaujantys nenešioja žiedų, t.y. visiems akivaizdžių susiporavimo ženklų, todėl provokuoja ir duoda teisę kitiems bei sau bendravimui su trečiaisiais asmenimis, kurie irgi gali pretenduoti į realų poravimąsi, intymumą ir net apvaisinimą. Kol neįvyko susižadėjimas-susižiedavimas staiga pasipiršus trečiam perspektyvesniam vaikinui merginai lengvai “išgaruos“ draugystė su pirmuoju, nes pirmasis vaikinas-draugas neparodė tokio didelio ir konkretaus noro ir veiksmo kurti šeimą kaip tas kuris pasipiršo.

   Jei vaikinas draugauja su mergina ir leidžia vaikščioti jai be (sužadėtuvių) žiedo – reiškia jis į ją rimtai nežiūri, nes bet kurie svetimi vaikinai panorėję ją kabins ir ims kaip laisvąją. Jei jis draugauja su mergina ir pats vaikšto be (sužadėtuvių) žeido – reiškia jį laisvai kabins svetimos merginos ir jis pats sau tyliai suteiks teisę be stabdžių kalbinti bet kurias merginas.

   Normaliai žmonijose nebuvo ir nėra tokio dalyko kaip ilgai besitęsianti vaikino ir merginos draugystė. Tai tik Vakarų “išradimas“ tiksliau liga XXa. Arba vaikinas sutikęs vertingą merginą peršasi, kuria šeimą ir gimdo vaikus arba aktyviai ieško toliau. Iš tikrųjų toks dabartinis kai kurių ir net dažnų jaunuolių “draugavimas“ yra sutrikusios šeimos, sutrikusios visuomenės, sutrikusių taisyklių dalis.

   Tai gal net degradacija žemiau džiunglių taisyklių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s