Vyras mano jog turiu pasistengti, kad jis grįžtų. Ar tai nebūtų beprasmis savęs žeminimas?

Vyras mano jog turiu pasistengti, kad jis grįžtų. Ar tai nebūtų beprasmis savęs žeminimas? Jei vyras paliko sunkią akimirką ir pats nerodo noro sugrįžti.

Labai įdomus klausimas!

Vyrų-moterų santykiai yra gyvenimiškas žaidimas ir jame mes patys sureikšminame vienus ar kitus dalykus skirtingose gyvenimo situacijose ar būsenose.

Tačiau nepriklausomai nuo mūsų jausmų, būsenų ir sureikšminimų yra realūs amžinai svarbūs dalykai kurie paaiškėja per laiką ir stebint milijonus šeimų.

Net jei laikyti, kad vyras padarė kelias klaidas: tarkim iškėlė pretenzingą reikalavimą arba grubiai pareiškė tai ką derėjo pasakyti švelnaus prašymo forma – JEI JŪS JĮ LAIKOTE SAVO VYRU – supraskite jį ir atleiskite jam. Atleiskite daug kartų ir jis bus jums dėkingas o jūs džiaugsitės kad nepripylėte alyvos į ugnį.

Vyro ir moters santykiuose galioja bendra naudos, malonumo paskaičiavimo taisyklė – jei mes gauname daugiau džiaugsmo nei vargo – pasiliekame kartu su objektu. Jei gauname daugiau skausmo ir vargo nei malonumo – išsiskiriame su objektu. Jei žmogaus elgesys yra nepakeliamai skausmingas – neišvengiamai įvyksta skyrybos.

Apskritai praėjus laikui po skyrybų kai kurie žmonės atsipeikėja, pakeičia požiūrį, elgesį  ir persigalvoja; pamato, kad galų gale visgi geriau gyventi kartu, nei vienatvėje. Jie randa naujus būdus sugyventi.

Santykius sukurti yra sunku, o sugriauti – labai lengva.

Taigi JEI JŪS JĮ DAR LAIKOTE SAVO VYRU – tai negalima net minčių tokių laikyti kurias minite antrame sakinyje. Reikia tiesiog daryti žingsnį atgal dėl dešimties žingsnių pirmyn.

Rašykite jam laiškus ir konkrečiai švelniai klauskite ko jis norėtų iš jūsų? Ką jis norėtų, kad jūs pakeistumėte savo elgesyje?

Dar daugiau – tai normalus klausimas, kokį reikia užduoti derinant tarpusavio santykius poroje siekiant juos pagerinti arba profilaktiškai, kad išvengti galimų nesusipratimų.

Kitaip sakant pirmiausia jūs turite iki galo padaryti viską kas nuo jūsų priklauso ir tik kai bus sąžinė rami, kad viskas padaryta, tik paskutiniu atveju galima kelti klausimą apie atsitraukimą.

Žinokite, kad vyrų moterų santykiai yra žaidimas, kuriame reikia žaismingai dalyvauti – tada, berods, sunkūs klausimai sklandžiai sprendžiasi.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s