Kai mergina ir vaikinas dar nėra pora, o buvo susitikę tik pora kartų, ar geriau visada iniciatyvą susitikti palikti vaikinui, ar gali ir mergina siūlyti pasimatymus?

Kai mergina ir vaikinas dar nėra pora, o buvo susitikę tik pora kartų, ar geriau visada iniciatyvą susitikti palikti vaikinui, ar gali ir mergina siūlyti pasimatymus?

Bendra taisyklė tokia: kai jaunuoliai pradeda rimtai žiūrėti į šeimos kūrimą, kai jau atėjo laikas kurti šeimą, o ne šiaip draugauti būtina:

labai aktyviai tai daryti vieną kartą visam gyvenimui ir kuo profesionaliau. Tai daug kartų svarbiau nei mokslai ar darbas (į kuriuos mes žiūrime profesionaliai), nes juos galima lengvai pakeisti,

o vyro ir vaikų nebepakeisi.

Todėl žiūrėti į šeimos kūrimą reikia netgi rimčiau nei profesionaliai, ieškoti reikia labai aktyviai, visais įmanomais pažinčių būdais ir bendravimo kanalais.

Jūsų pažinčių susitikimų sąraše turi būti daug kandidatų ir turite eiti susitikti tik su tais, kurie RODO DIDŽIULĮ ENTUZIAZMĄ, didžiulį norą bendrauti būtent su jumis, pvz perka lėktuvo bilietą ir skrenda susitikti net iš toli, vien kad pamatytų jus, o juo labiau, jei gyvena kažkur toje pačioje šalyje ar mieste.

Jei žmogus nerodo entuziazmo – palikite jį ramybėje. Arba jis dar nesubrendęs šeimos kūrimui, rimtiems santykiams, arba tai tiesiog ne jūsų žmogus. Kol jis galvoja – susitikite dar su daugybe kitų kandidatų. Per tą laiką jums gali pasipiršti kiti puikūs kandidatai. Jei anas yra teisingas vyras ir staiga susigaudys, kad jūs esate jam tinkamiausia į žmonas ir jei jis spės jums pasipiršti anksčiau už kitus – tik tada juo ir pradėkite vėl rimtai domėtis.

Jei merginos elgtųsi išmintingai, bendrautų noriai ir kartu laikytųsi atstumo – vaikinai patys norėtų kuo greičiau pasipiršti.

*****

Straipsnių prenumerata metams kainuoja tik 121,69 lt (naujausios kainos čia)

venice2

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s