Jei mergina per pirmuosius pasimatymus vengia fizinio kontakto su vaikinu..?

Jei mergina per pirmuosius pasimatymus vengia fizinio kontakto su vaikinu (neįsikabina į parankę, kai jis siūlo, neleidžia bučiuojama į lūpas), ar toks merginos poelgis gali įžeisti ir atgrasinti vaikiną? Ar mergina turėtų būti šiltesnė ir arčiau prisileisti vaikiną, jei jis jai patinka?

Jei tai potencialus jūsų vyras – jį tik dar labiau intriguos ir jaudins atstumo laikymasis, su sąlyga, jei mergina rodo didžiulį, aiškų akivaizdų norą bendrauti ir kurti šeimą.

Ji gali jam labai aiškiai pranešti laišku, sms arba žodžiu, kad dar ne laikas tokiems artumams. Būtina išsiaiškinti eilę labai svarbių dalykų ir tik po to galima artintis.

Turėkite omenyje, kad per ankstyva aistra ir suartėjimas apsvaigina žmones, neleidžia ramiai viską apgalvoti ir išsiaiškinti, užduoti esminius klausimus. Atsipeikėjus, atslūgus aistrai, paaiškėja, kad įsigyta visiškai ne ta “prekę“ arba, kad “prekė“ turi kokį nors rimtą trūkumą.

Nuosekliai išaiškinkite visą kas svarbu, sulaukite žiedo/pasipiršimo (jei vaikinas nesupranta, kad būtina pirštis – taip pat galima švelniai užsiminti) ir tada, gal būt,jau ir galima daryti tai ką minėjote. Bet pilnai suartėti – tik po santuokos.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s