Kokie ženklai rodo, kad vyras negerbia moters? Ar verta stengtis išsaugoti tokią šeimą?

Ačiū už puikų klausimą!

Santykių sprendimą reikia pradėti visiškai nuo kitos pusės ir daryti viską, kad išsaugoti tokią šeimą!

Jei konkretus vyras jums atrodo iš esmės svarbus, perspektyvus ir vertingas – darykite viską,kad išsaugoti ir gerinti santykius su juo.

Jei jums atrodo, kad vyras jūsų negerbia – nefokusuokite dėmesio į vyro trūkumus, nes taip prasideda užburtas ratas, kurį kuo toliau tuo sunkiau ir net neįmanoma išspręsti. Dėmesys yra stebuklinga galia – ji stiprina, ryškina stebimą objektą. Jei ilgai dėmesingai stebėsite blogąsias žmogaus savybes – iš musės gausis dramblys, galo tam nebus ir baigsis skyrybomis. Vyras pradės jaustis vis blogiau, nes jūsų dėmesio fokusas į negatyvą skatins jo blogąsias savybes.

Vietoj to, ieškokite vyre gerųjų savybių ir jas pastebėkite, ryškinkite ir skatinkite iš visų jėgų. Girkite vyrą už mažiausią gerą darbą. Tai vienintelis kelias iš užburto rato tokioje situacijoje.

Kiekvienas žmogus turi ir gerųjų ir blogųjų savybių. Viskas priklauso nuo to, į kurias savybes mes labiau kreipiame dėmesį.

moteriskumas

Mūsų mąstymas, galvojimas, mintys apie artimą žmogų yra daugiau nei rimta. Mūsų vidiniai dialogai kuria konkrečią kūno kalbą, žvilgsnius, žodžius ir veiksmus.
Jei galvosite apie vyrą blogai – jis jūsų atžvilgiu laipsniškai taps vien tik blogiečiu.
Jei galvosite apie vyrą tik pozityviai – jis jūsų atžvilgiu laipsniškai taps vien tik geriečiu. Priklauso nuo to, ką akcentuosite.

Visai šiai situacijai yra klasikinė išmintis: išsitrauk rastą iš savo akies ir tada sakyk artimui – tavo akyje šapas.

Tai be kita ko reiškia, kad mūsų mąstymas, mūsų pačių požiūris (ir elgesys) yra daug kartų didesnė problema, nei ta, kurią mes akcentuojame kitame.

Reikia daryti viską, kad išsaugoti tokią šeimą dar ir todėl, kad didžioji dauguma lietuvių negavo iš tėvų ir senelių elementarių žinių apie elgesį šeimoje, nes žodinė tradicija apie teisingus šeimos santykius nutrūko XXa. eigoje. Todėl nenorėkite iš vyro, kad jis iškart elgtųsi kaip idealas. Jūs pati elkitės teisingai, pradėkite nuo savęs, padarykite viską kas nuo jūsų priklauso.

Pirmiausia pagalvokit ir net sužinokite – ar jūs gerbiate savo vyrą taip kaip reiktų gerbti?

suprattt

Prenumeruokite svarbiausias naujienas – įveskite savo e-paštą 

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s