Vyras sako, kad kovo 8-oji jį žemina todėl jis šią šventę ir ignoruoja

Vyras sako, kad kovo 8-oji jį žemina, todėl jis šią šventę ir ignoruoja. Mane tai liūdina. Jūs patartumėte skausmą slėpti ir nekelti triukšmo dėl nieko, nes galiu likti viena?

  • Žmogaus skausmą sukelia ne išorinės priežastys (jūsų atveju – ne vyras), o mintys (jūsų mintys). Tiksliau sakant – neatitikimas tarp noro (noras yra mintis, programa, konkrečiai noras gauti gėlių kovo 8d) ir realybės (negavote gėlių, tiksliau – dėmesio, kurio tikėjotės). Kur problema? Tik jūsų mintyse ir jausmuose. Kas ją sukėlė? Jūsų mintys ir niekas daugiau. Bendrai visa ši tema vadinama vidiniu dialogu (jo valdymu). Kol žmogus nepriauga prie vidinio dialogo valdymo – jis našta pats sau ir našta kitiems.

Jei konkrečiai kalbant apie jūsų šeimos situaciją:

  • Skausmą ne slėpti reikia, o mąstymą keisti reikia.
  • Jei jūs kurdama šeimą nepaklausėte vyro ar jis jums neš gėles kovo 8 d ir jis nepažadėjo nešti – tai reiškia jūs neturite niekam reikšti pretenzijų išskyrus pačią save. Jei sukūrėte santykius su tokiu vyru – tai per vėlu kelti tokį klausimą. Prieš kuriant šeimą būtina išsiaiškinti kandidato gyvenimo būdą ir pažiūras.
  • O jei kalbant iš šalies – šeimoje yra pirmaeiliai dalykai, antraeiliai ir trečiaeiliai. Gėlės tikrai nėra pirmaeilis dalykas lemiantis šeimos išlikimą. Lietuviai sutuoktiniai dažnai supainioja svarbas: antraeilius dalykus pastato į pirmą vietą ir praranda šeimą.
  • Jei jums norisi gėlių (tiksliau – dėmesio), o jūsų vyras nesupranta, kad reikia dovanoti gėles (t.y. dėmesio jums), kad apskritai gerai būtų dovanoti gėles dažnai, gal net kas savaitę ar kelias dienas – tai yra būdai kaip iki vyro sąmonės atnešti tokią žinutę, kad jis laipsniškai susivoktų.
  • Tačiau visų svarbiausias dalykas – jūs pati pradėkite nuo savęs. Pagalvokite – o ko gi jūsų vyras labai nori iš jūsų ir negauna? Pasidarykite tokį jo galimų svajonių sąrašą, aiškinkitės ko jis išties nori ir dar neturi ir stenkitės, padėkite jam tai gauti. Jis jus ant rankų nešios, ne tas žodis kad gėles dovanos!!!

http---www.pixteller.com-pdata-t-l-320306

Prenumeruokite svarbiausias naujienas – įveskite savo e-paštąReklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s