Ar jums neatrodo jog jūsų patarimai yra žeminantys moteris?

sveiki. Ar jums neatrodo jog jusu patarimai yra zeminantys moteris? Visuomet sakote nusileisti vyrui. koks vyras gerbs tokia moteri? jei vienakarta pasielge blogai ir moteris tai toleruos tuomet ir kita karta elgsis taip pat…

  • Daug kartų sakiau ir sakysiu, kad moteris yra tobulesnė už vyrą  ir  pati nuostabiausia žemiška būtybė, nes yra gražesnė, gali gimdyti žmones, yra subtilesnė, jautresnė, sudėtingesnė savo motyvacijomis ir t.t. O vyras yra šiurkštus, grubus, kosminis dangiškas pradas, (turintis savo stipriąsas puses kitose srityse nei moteris). Dėl moterų nuostabumo vyrai eina iš proto, siekia jų ir apskritai daro gyvenime viską vardan jų.
  • Kai kurios moterys (dėl moralinės sumaišties pasaulyje) yra įgijusios visiškai joms nereikalingas, nederamas, netinkamas, neprigimtines savybes, dėl kurių jos pačios kenčia, yra nelaimingos ir griauna savo šeimas to net nesuprasdamos. Mano tikslas žeminti šias grubiąsias savybes ir aukštinti/stiprinti moterų moteriškąsias prigimtines švelnumo savybes, kurios daro moteris laimingas. Gaila, bet kai kurios moterys minėtas grubiąsias nemoteriškas savybes tapatina su savimi, todėl patira kultūrinį arba greičiau etinį šoką, kai tos savybės kvestijonuojamos. Realiai tai nėra jų savybės, o iš išorės primestos instrumetinės funkcijos.
  • Moteris yra pasyvusis pradas, o vyras yra aktyvusis. Jei šios savybės susikeičia vietomis – šeima išnyksta. Moters ginčas, nenuolankumas yra aktyvus, nemoteriškas elgesys.
  • Jei norite daugiau suprasti apie moters nuolankumą vyrui – patyrinėkite santykius tarp karalienių ir karalių (monarchų) – kaip jos elgėsi ir elgiasi su savo vyrais žmonijos istorijoje. Karalienės rodo didžiulį nuolankumą savo vyrams-karaliams.
  • Nesakau, kad šiuolaikiniai vakariečiai vyrai ir tam tarpe lietuviai yra šventieji. Tačiau su kokiu vyru sukūrėte gyvenimą prie tokio turite taikytis – tai buvo jūsų pasirinkimas. Niekas moters nevaro su šautuvu tekėti už konkretaus vyro. Tačiau jei moteris išsirenka vyrą su sunkesniu charakteriu ir bandys su juo elgtis kaip policijos majorė – nemanau, kad tai padidins laimę šeimoje. Atvirkščiai – nueikit pas senas moteris patarimų kaip susikalbėti su savo vyru, spręsti šeimos konfliktus ir jos jums sakys: “dukrelę reikia švelnumo, švelnumo ir dar kartą švelnumo su vyru“.
  • Normalus vyras gerbs nuolankią moterį. Jei jam trūksta žinių, supratimo – tai jau jūsų problema, kad tokį vyrą išsirinkote, o jei norite jį pakeisti – tai keiskite jį amžinais moteriškais būdais kurių yra yra tik vienas.
  • Jei to negana – skaitykite japonų pasaką “Mėnulio lokys“ kurią būtina mintinai mokėti visoms lietuviaitėms moterims nuo vaikystės.
  • Aš kalbu apie nuolankumą ne iš baimės, kvailumo ir silpnumo, ne apie vergystę, bet apie nuolankumą ir tarnavimą iš meilės ir atsidavimo. Kalbu ne apie REaktyvinį bet PROaktyvinį nuolankumą.
  • Ginčytis arba nesuileisti vyrui galima tik ypatingais, retais, kraštutiniais atvejais, tokiais kaip sveikatos ir gyvybės grėsmė.
  • Jei dar turite klausimų – rašykite privačiai.

http://ask.fm/Girdzijauskas/answer/108976659447

rose

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s