Šeimos finansai atskiri, o mane žavi šeimos turinčios bendrus finansus. Kaip sutvarkyti?

mano vyras gerai uzdirba, as taip pat. seimos finansai atskirai. manau mums tai trukdo. jis zino, kad galiu save issilaikyti todel man pinigu neduoda. buto nuoma moka vienas, maista perka kitas. o mane taip zavi tos seimos kurie turi bendrus finansus. kaip sutvarkyti?

Pradėkite nuo savęs. Savo pinigus padarykite pilnai ir laisvai prieinamus vyrui. Sukurkite bendrą šeimos pinigų “katilą“ arba sąskaitą ir gavusi pinigus įneškite visus savo pinigus į ją. Ir pabrėžkite tai, kad sužinojote iš autoritetų (yra nemažai knygų apie tai) ir supratote, kad bendri finansai didina šeimos laimę, stiprina, gerina santykius, stiprina pačius finansus, šeimas daro turtingas.

Kai ketinsite imti sau didesnę rimtesnę pinigų sumą iš tos sąskaitos (nesvabu, kad įdėjote jūs pati) – klauskite vyrą leidimo/pritaimo.

Kai darysite būtinuosius mokėjimus bendram šeimos reikalui – vyrui nuolat praneškite (pvz emilau, arba online xls faile), kad nuo tos sumos nuėmėte tiek ir tiek būtiniesiems šeimos reikalams.

Jei pradėsite nuo savęs – normalus vyras ilgainiui irgi paseks jūsų pavyzdžiu.

Finansai yra lyg kraujas. Kas būtų jei širdis nutartų – aš kraują naudosiu tik savo reikmėms, visam organizmui neduosiu. Arba skrandis sakytų – maistas mano, naudosiu tik sau, o visam organizmui neduosiu.

Pusiau perskelta, vienybės stokojanti komanda negali daug pasiekti.

Jei šeimos finansai atskiri – tai ne tik stabdo finansinį klestėjimą, bet ir tiesiogiai kliudo santykių gerėjimui. Tačiau tai tam tikra prasme netūrali kliūtis, natūrali gyvenimo pakopa kurią suvokus ir įveikus šeima gauna daugiau malonumo.

*****

Straipsnių prenumerata metams kainuoja tik 121,69 lt (naujausios kainos čia)

tulpetes

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s