Ar reikia atleisti vyrui, kuris … paliko savo žmoną su naujagimiu?

ar reikia atleisti vyrui, kuris del pazeminto ego ir zmonos nepasitenkinimo isreiksto psichologiniu spaudimu paliko savo zmona su naujagymiu? (spaudimas vyko del to, kad vyras per mazai rupinosi savo seima). dekoju

Puikiai jus suprantu ir labai užjaučiu tokioje situacijoje.

Tačiau norint rasti išeitį reikia moteriškos ir gyvenimiškos išminties.

Visų pirma reikia vykdyti žmonos pareigas šeimoje.

O be to visada atleisti artimiesiems. Atleisti reikia visas artimųjų nuoskaudas (77 kartus), pirmiausia todėl, kad mūsų nuoskaudų priežastis yra ne išorėje, ne kituose žmonėse, bet mumyse pačiuose. Mes negalime taip stipriai įtakoti kitų žmonių minčių ir jausmų kaip galime įtakoti savo mintis ir jausmus. Vien todėl mes patys kaltis dėl to kas dedasi mūsų jausmuose. Mes patys įsitraukiame į bendravimą būtent su tuo žmogumi, patys pakurstome situaciją, patys nesuvaldome savo minčių ir jausmų (reakcijų) – dėl savo nuoskaudų kalti tik mes patys. Ir net jei mūsų artimas staiga nei iš šio nei iš to mus užpultų pykčiu – net ir tada reiktų jam atleisti.

Vyro ego – tai atskiras klausimas. Gamta-moteris jį pagimdė kitokį nei moteris. Kiekvieno normalaus vyro esmė ir savastis yra jo proto galia. Ar vadinti tai ego – hmm reikia gerai patyrinėti. Taip vyras yra didesnis egoistas šeimos atžvilgiu nei moteris, bet tai nereiškia, kad dėl to galima jį smerkti. Tokia jo prigimtis ir moteris turi į tai atsižvelgti nuo pat pradžių. Jei ji to nežinojo – tai čia jau jos savišvietos problema.

Skaitykite garsią legendinę japonų pasaką apie Mėnulio lokį ir suprasite amžiną išmintį kaip moteris turi elgtis su vyru jei nori jį turėti.

Jei moteris nemoka elgtis su  šia vyro galia – vyras negali būti šalia moters. Jei moteris nori gyventi su vyru, o ne viena –  ji turi savo vyrą nuolat aukštinti, o ne žeminti.

Net mažiausias psichologinis spaudimas šeimoje/namuose/artimųjų tarpe griežtai draudžiamas, nes tai tiesioginis ir greičiausias šeimos griovimas. Joks normalus vyras neatlaiko moters priekaištų ir psichologinio spaudimo. Jis atsiriboja, užsidaro savyje, ieško meilužės, pradeda gerti arba apskritai pasitraukia.

Jei norite gyventi su visa šeima, o ne viena su vaiku – vyras turi būti pirmame prioritete, o vaikas – antrame. Iškelti vaiką į pirmą prioritetą – tai vadovėlinė moterų klaida ypač dažnai daroma gimus (pirmam) vaikui.

Mokinkitės moteriškos išminties, teisingai elkitės su vyru ir vyras ne tik norės būti su jumis – jis nešios jus ant rankų, tarnaus jums ir darys viską ką tik pasakysite.

*****

Straipsnių prenumerata metams kainuoja tik 121,69 lt (naujausios kainos čia)

tomas

2 komentarai “Ar reikia atleisti vyrui, kuris … paliko savo žmoną su naujagimiu?

    1. Ši pasaka yra knygoje “Bėgančios su vilkais“ Clarissa Pinkola Estes. Išleistas lietuviškas vertimas.
      Tomas

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s